Výhody registrace u Flymeto
  1. Silný zákaznický servis.
  2. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
  3. Dostaneme vás bezpečně zpátky domů.
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Pohodlné hledání
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Mluvíme vaším jazykem
 Prodávejte vlastní zájezdy
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Nice (NCE)

Navštivte stát téměř dvakrát menší než newyorský Central park!

Druhý nejmenší stát na světě je plný luxusních aut a elegantně oblečených lidí i honosných budov, nicméně i v tomto malém kousku země najdete spoustu zajímavostí, která byste měli navštívit. Překrásné oceánografické muzeum s okouzlujícím podmořským světem stojí ve výšce 80 m n.m. na útesu svažujícím se do moře u pobřeží Monte Carla. Nádherná honosná budova tyčící se nad průzračným mořem vás upoutá na první pohled. Nenechte si ujít jedinečné expozice preparátů mořských živočichů a jejich kostry. Budova nabízí také různé tématické výstavy i knihovnu. Nejnavštěvovanější částí je však podmořský svět se spoustou akvárií. Zde spatříte více než 4000 exponátů ryb a bezobratlých živočichů.

Knížecí palác vám nabídne prohlídku několika expozic včetně Muzea předmětů spojených s Napoleonem a reprezentační prostory.

Soukromou kolekci automobilů knížete Rainiera III. uvidíte v Automobilovém muzeu, kde je vystaveno víc než sto aut včetně vozu De Dion Bouton z roku 1903.

V uličkách Monte Carla se dá zajít do katedrály, kde je pohřbena kněžna Grace, manželka knížete Rainiera III.

Monako je unikátním zbytkem středověkého knížectví, kontrastem je pak proslulé casino.

Možná vás k této dovolené zláká VC Monaka Formule 1, která se zde koná každoročně. O takovou podívanou se rozhodně nenechte připravit!

Rezervujte si včas letenky do Nice, odkud se přepravíte přímo do Monaka, letenky levně zakoupíte pouze u nás! Poznejte maličký stát na vlastní kůži, sympatický kousek země u Francie vám zajistí skvěle prožitý víkend.Související články

Tagy

Kategorie