Výhody registrace u Flymeto
  1. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
  2. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti cestování.
  3. Garance nejlevnějšího nákupu.
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Tvořte svoje itineráře
 Pohodlné hledání
 500 milionů letů do 10s
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Orlando (MCO)

Miss Universe finále

Přes sedmdesát dívek z celého světa se sešlo v Hollywoodu na Floridě, kde zabojovalo o titul nejvyšší - Miss Universe. Na místo dorazila i Klára Vavrušková, Československá Miss 2019, Česká Miss Earth 2019 a také držitelka titulu Miss Earth Water. Poslední jmenovaný titul si zasloužila na Filipínách za třetí místo.

Tentokrát to sice na vítězství nestačilo, ale i tak bude Klára na vše v dobrém vzpomínat. “Jsem vděčná za tuto příležitost, myslím, že jsme si to s ostatními děvčaty moc užily. Jsou to vzpomínky a zažitky, na které budu vzpomínat do konce života.” Do TOP 5 se probojovaly dívky z Brazílie, Dominikánská republika, Indie, Mexiko a Peru. Z vítězství se nakonec radovala Andrea Meza reprezentující Mexiko.

“Umístění na této soutěži je často politickou záležitostí. V celé TOP 21 byly jen dvě dívky z Evropy. Klára Vavrušková byla na soutěž perfektně připravena. Na každý den měla speciální styling od předních českých návrhářů, několikrát byla označena na Miss Universe jako nejlépe oblékaná dívka. Její finálové šaty od návrhářů Poner byly označeny jako jedny z nejhezčích večerních rób a dokonce ji oslovil na spolupráci návrhář, který se ujal šatů na korunovaci Miss Universe v roce 2015 a 2016. Klára měla obrovskou podporu od Filipínců z Miss Earth, kde se umístila minulý rok na 3. místě,” uvedl tým České Miss ESSENS.

Flymeto - Miss Universe finále

Klárce přejeme mnoho budoucích úspěchů.Související články