Výhody registrace u Flymeto
  1. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti cestování.
  2. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
  3. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Tvořte svoje itineráře
 Mluvíme vaším jazykem
 1.5 milionů hotelů do 10s
 500 milionů letů do 10s
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Vídeň (VIE)

Lyžujte v divočině s celou rodinou!

Spital am Pyhrn tak úplně nepatří mezi klasická lyžařská střediska v Rakousku. Má své neodolatelné kouzlo, kterému neodolá žádný člen rodiny, která se do rakouských Alp vydá prožít parádní novoroční lyžovačku.

V Hornorakouském Spitalu na vás čekají pohodové sjezdovky uprostřed panenské, nespoutané přírody.

V tomto alpském prostředí se budete cítit jako v některém z amerických zimních center v horách.

Sjezdové tratě ve Spitalu se nejčastěji táhnou lesem, lyžování v tomto středisku je spíše pro milovníky přírody, lyžování s výhledem na zasněžené vrcholky Alp má své jedinečné kouzlo.

Jedna z nejmodernějších “zubaček” v Rakousku vás vyveze na široké, lehce zalesněné plató. Odtud z přestupní stanice Wurzeralm (1400 m n.m.), se rozbíhají další lyžařské terény.

Dvojsedačkou se nechte vyvézt nad hranici lesa do výšky 1870 m n.m. na horu Frauenkar, odkud si vychutnejte 7 km dlouhý volný sjezd s převýšením 1000 metrů ke stanici lanovky v údolí.

Osm sjezdovek je náročných, sjezdové tratě jsou pověstné dostatkem sněhu. Lyžuje se zde od listopadu až do dubna.

Spitalskou přírodu mohou obdivovat také běžkaři, na které zde čeká na padesát kilometrů dokonale upravených tratí až do výšky 1400 m n.m.

Lyžaři začátečníci mohou využít lyžařské školy, pro děti je k dispozici dětský vlek, naplánujte si jedinečné skialpinistické výlety nebo stále populárnější tandemový seskok padákem. Zamilovaným párům přijdou jistě vhod vyjížďky s koňským spřežením.

Po celodenním lyžování si dopřejte přímo pohádkové koupání v krytém, proskleném bazénu s vyhlídkou na nádherné panorama Alp.

Sbalte si lyže a vydejte se na skvělé lyžování za hranice, levné letenky do Rakouska zakupte ještě dnes a užijte si třeba víkendovou lyžovačku! Lyžařská sezona je v plném proudu, proto ji využijte, dokud je čas!

Populární kombinace letůSouvisející články

Tagy

Kategorie

žádné kategorie