Letenky

Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Ostersund (OSD)

Odlet

Cestující

2

Víkendy ve dvou do 20.000 Kč
Užijte si tak trochu jiný víkend se svým partnerem. V těchto evropských metropolích se s třídenním výletem (2 noci) pro 2 osoby vejdete do 20 000 Kč. A to včetně letenek, ubytování, jídla, návštěvy hlavních památek i nějaké té kávy s dezertem na zahrádce restaurace v historickém centru. Částky jsou orientační a vycházejí z průměrných cen letenek a ubytování, restaurací a hlavních památek ve městě. Záleží jen na vašem vkusu, čemu dáte přednost.
Číst více..

Lyžování ve švédském Åre bude zážitkem!

Od: #flymeto   |   6. ledna 2020

Alpská lyžařská střediska a jejich sjezdovky jistě dobře znáte, vycestujte letos jinam. Rájem lyžování je Skandinávie, tamější lyžařská střediska směle konkurují lyžování v Alpách. Nejznámějším a nejlepším skandinávským střediskem je švédské Åre.

Lyžařské středisko Åre leží ve švédské komuně Åre v kraji Jämtland. Nachází se nedaleko obce Åre ležící asi 80 km od Östersundu.

Skiareál Åre je proslulý především svými sjezdovkami pro alpské sjezdaře, středisko disponuje více než stovkou sjezdovek všech obtížností, k dispozici je na 43 lyžařských vleků. Vrchol stanice lyžařského střediska Åre leží v nadmořské výšce 1 274 metrů. V areálu je lyžování vhodné i pro začátečníky a děti, 10 sjezdových tratí nejlehčí obtížnosti ocení i nezkušení lyžaři. Pro milovníky adrenalinu je ve středisku připraveno sedm sjezdových tratí černé barvy.

V Åre získala zlatou medaili ve slalomu česká reprezentantka Šárka Záhrobská na světovém šampionátu v roce 2007. Åre patří k předním pořadatelům závodů Světového poháru v alpském lyžování.

Prohlédněte si toto malebné městečko, najdete zde skandinávské obchůdky i restaurace.

Kromě lyžování se zde můžete prohánět na sněžném skútru po jezeře, běžkovat, oblíbený je zde i skitouring a freeskiing. V panenské přírodě dále od střediska můžete potkat i soby a polární lišky.

Oblast Åre je oblíbeným cílem i pro letní dovolené. Lákadlem je určitě hustá síť turistických tras. Zajímavými místy, které stojí za vidění jsou například kamenný kostel ze 13. stol. nebo nádherný starověký dvorec u říčky Ullan.

Ať se do Åre vydáte v zimě či v létě, nudit se zde rozhodně nebudete. Švédsko láká na krásnou přírodu i památky. Vyměňte letos Alpy za Švédsko a nebudete litovat. Letenky levně do švédského Östersund zakupte u nás ještě dnes a ušetřete!

Letenky do oblíbených destinací

Letenky obsahují všechny poplatky a taxy vyjma příplatků za zavazadla navíc.


comments powered by Disqus

Tagy

Kategorie

žádné kategorie