Výhody registrace u Flymeto
  1. Silný zákaznický servis.
  2. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.
  3. Generátor nejlevnějších letenek.
 1.5 milionů hotelů do 10s
 500 milionů letů do 10s
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Pohodlné hledání
 Mluvíme vaším jazykem
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Vídeň (VIE)

Lyžování v Evropě je to nejlepší! (část I.)

Co by byly Vánoce a zimní prázdniny bez pořádného lyžování! Málokdo však tuší, že to nejlepší lyžování zažijete u nás v Evropě. Spousta lyžařů má již svá oblíbená letoviska, kam pravidelně vyráží za svým oblíbeným sportem - lyžováním. Kde se jako nadšení lyžaři vyřádíte nejlépe? Řada kvalitních sjezdovek je i ve státech nedaleko od nás.

Bohaté na lyžařské sjezdovky a tratě je jednoznačně Rakousko.

Například v rakouském Kitzbühelu se nachází slavná trať pro nejlepší lyžaře Streif , na které se jede sjezd Hahnenkamm. Trať bývá tvrdá, proto ji zvládnou jen zkušení lyžaři.

V Zillertalském údolí ve středisku Mayrhofen najdete nejprudší upravovanou trať v Rakousku. Je dlouhá 1,5 km a její sklon je v některých místech až 78 %. Tuhle trať si musíte aspoň jednou za život sjet i vy, pokud toužíte po maximální dávce adrenalinu.

Další lyžařskou zemí je čarokrásné Švýcarsko.

Jednou z nejdelších a přitom nejkrásnějších lyžařských tras Evropy i celého Švýcarska je sjezd z Klein Matterhornu do Zermattu, kde se překonává více než dvoukilometrové převýšení při úctyhodné délce přes 14 km. Horní část je příjemně carvingová, z Trockener Steg na Furgg pak vede sportovnější část. Trať je vhodná pro profesionály i začátečníky.

Nejluxusnější lyžařské středisko ve Švýcarsku láká na sjezd z vrcholu Mont Fort nad Verbier. Nahoru i dolů jezdí kabinová lanovka, trať je totiž strmá a boulovatá, upravuje se až ve spodní části. Její délka je 750 metrů a zdolává se až třísetmetrové převýšení. Je to záběr i pro zkušeného lyžaře, protože boule bývají i metrové. Tato trať je proto vhodná pro zkušené a pokročilé lyžaře.

Jistě si vyberete to nejlepší letovisko se správnou sjezdovku, která vám nabídne nejlepší lyžování!

Zakupte již nyní u nás a můžete se tak ihned těšit na vytouženou zimní dovolenou.

Populární kombinace letůSouvisející články

Tagy

Kategorie