Výhody registrace u Flymeto
  1. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti cestování.
  2. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
  3. Generátor nejlevnějších letenek.
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Mluvíme vaším jazykem
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Tvořte svoje itineráře
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Dubaj (DXB)

Luxusní hotely v Dubaji

Toužíte prohýřit noc a užit si luxusu? Pak vyrazte do Dubaje, do Arabských Emirátů. V bizarních stavbách najdete ty nejluxusnější hotely, které můžete v těchto končinách spatřit. Personál si vás bude hýčkat a splní vám vše, co vám na očích uvidí.

Atlantis leží na největším umělém ostrově na světě. Čtyřhvězdičkový hotel Atlantis The Palm má vlastní aquapark, podvodní akvárium, ale musíte si zaplatit za internet či parkování. Nejlevnější pokoj na jednu noc vás vyjde na 4 000 Kč. Hotel je vybudován na největším umělém ostrově na světě. Díky tomu zde můžete navštívit dlouhou písečnou pláž. Pokoje jsou zařízeny typickým arabským stylem, nechybí nádherný výhled na perský záliv.

Hotel Burj Al Arab svým hostům nic navíc neúčtuje, ale za noc zde zaplatíte minimálně 18 000 Kč. Hotel evokuje svým tvarem plachetnici, jejíž interiéry jsou ve zlatě, z carrarského mramoru či brazilské žuly. K dispozici vám bude majordomus, který vám splní každičké přání. Hotel má k dispozici vlastní pláž, která je však často přeplněná. K dispozici vám je také osm restaurací, limuzíny a další služby.

Dubaj - Vydejte se s námi na dovolenou
Hledat

Nabízíme ještě levnější letenky a ubytování..

#Dějiny
Flymeto - source: Shutterstock
Proč vycestovat do Asie s námi?
  1. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
  2. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti cestování.
  3. Umíme se o vás během cesty postarat.
 Pohodlné hledání 1.5 milionů hotelů do 10s Tvořte svoje itineráře

Dubaj je místo, kde se ročně sjíždí miliony turistů. Neustále zde rostou nové luxusní resorty. Můžete se zde těšit na levné nákupy, čisté písčité pláže, moderní přepychové ubytování. Navštívit můžete například nádherný zlatý trh, kde najdete neskutečné množství malých obchůdků se šperky. Nejstarší budovou je Dubajské muzeum, které zde stojí od 18. století. Nabízí klasické expozice s moderními prvky.

Nejste vlastníkem soukromého letadla, které vás dopraví do Dubaje? Rozhodně nezoufejte. Seženete za opravdu nízké ceny. Specializované cestovní agentury vám zařídí komfortní ubytování. Nezapomeňte si rezervovat letenky včas.Související články

Tagy

Kategorie