Výhody registrace u Flymeto
  1. Garance nejlevnějšího nákupu.
  2. Umíme se o vás během cesty postarat.
  3. Silný zákaznický servis.
 Pohodlné hledání
 Mluvíme vaším jazykem
 Tvořte svoje itineráře
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Sdílejte nabídky s přáteli
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Londýn (LON)

Londýnské festivaly II.

London Wonderground

Od 5.května až do 25. září se na břehu řeky Temže v samotném centru Londýna bude konat festival, který vás vrátí do dětských let. Kdo by si nechtěl zaskotačit na kolotočích, nebo se proletět až k nebi na proslulé 60 metrů vysoké horské dráze Star Flyer? V areálu na vás bude čekat také nejlepší kabaret a cirkus v celém městě, těšit se můžete i na živé standup vystoupení místních bavičů.

Great British Beer Festival

V srpnu navštivte největší pivní festival ve Velké Británii a ochutnejte místní pivní speciály. Od 9. do 13. srpna můžete v londýnské Olympii ochutnat až neuvěřitelných 900 druhů ciderů, světlého i tmavého piva domácích i zahraničních značek. Ve 27 barech se vám představí na 350 pivovarů z celé Británie a chybět nebude ani skvělé občerstvení, hudba a stylová posezení.

Big Feastival Alex James' Farm

Znáte něco lepšího než je spojení kvalitní hudby a exkluzivních delikates světoznámého kuchaře Jamie Olivera a Alexe Jamese? Ve dnech 26. až 28. srpna se v příjemném prostředí Cotswold v Kingham můžete těšit na kuchařské show, kulinářské speciality a bohatý program pro děti za doprovodu interpretů Kaiser Chiefs, Roisin Murphy, a dalších. Neváhejte a rezervujte si své místo ve stanovém městečku, zároveň si také zabookujte své letenky do letadla, které u nás zakoupíte za skvělé ceny!

Meatopia

Další skvělá akce, která je pro všechny milovníky masových pochoutek té nejvyšší kvality, připravovanými jen těmi nejvyhlášenějšími šéfkuchaři v Británii. Ve dnech 2. až 4. záři se jich v Tobacco Dock sejdou asi dvě desítky, které se svými spolupracovníky utvoří jednotlivé týmy, které budou po celé dva dny konání festivalu chystat masové pochoutky podle receptů z celého světa. Těšit se tedy můžete na vynikající americké hamburgery, africké dušené maso nebo grilované dobroty z jižní Ameriky.

Populární kombinace letůSouvisející články

Tagy

Kategorie