Výhody registrace u Flymeto
  1. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti cestování.
  2. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
  3. Silný zákaznický servis.
 500 milionů letů do 10s
 Mluvíme vaším jazykem
 Tvořte svoje itineráře
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Pohodlné hledání
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Londýn (LON)

Londýnské festivaly 2016

Dovolená - to není jen moře a koupání, co si takhle letos vyrazit do Londýna na pořádný festival? Nemusíte zde strávit 14 dní, zato se sem určitě vydejte několikrát! Každý z těchto festivalů je originální a nabídne vám něco jiného, proto byste neměli vynechat ani jeden z nich! Zábavou pod širým nebem si nezkazíte žádné prázdniny, nenechte ujít program, který pro návštěvníky připravila britská metropole. Londýn se rázem promění v centrum skvělých hudebních akcí, gastronomických zážitků, nezapomenutelnou zábavu pro děti i dospělé, a především zde nebude chybět ani pivo!

New Look Wireless Festival

Tři dny plné jen té nejlepší, vybrané taneční hudby a světově proslulých interpretů jako je Calvin Harris, Bryson Tiller, J. Cole či Martin Garrix slibují jedinečnou zábavu a navodí tu pravou a neopakovatelnou letní atmosféru, kterou si budete užívat až do svítání. Tento oblíbený londýnský festival si můžete užít od 8. do 10. července ve Finsbury Park. Vstupenky rezervujte na internetu spolu s letenkou do Londýna co nejdříve, ať na vás zbude místečko v letadle i na festivalu.

Bristol International Balloon Fiesta

Letos se koná v pořadí již osmatřicátý ročník největšího evropského festivalu horkovzdušných balónů, který každoročně navštíví přes půl milionu diváků. Po celé čtyři dny se můžete kochat nebem plným balónů. Bohatý program vám představí vše o létání a řízení horkovzdušného balónu a budete si moci také jednotlivé exponáty prohlédnout. Tato čtyřdenní podívaná bude zakončena nočním vzletem osvětlených balónů za doprovodu hudby a obrovského ohňostroje. Nenechte si ujít tuto jedinečnou podívanou, která proběhne od 11. do 14. srpna a je zcela zdarma. Zakoupit si však můžete jeden z voucherů na let balonem, je jen na vás, který si zvolíte!Související články

Tagy

Kategorie