Výhody registrace u Flymeto
  1. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
  2. Dostaneme vás bezpečně zpátky domů.
  3. Silný zákaznický servis.
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Tvořte svoje itineráře
 Pohodlné hledání
 Mluvíme vaším jazykem
 500 milionů letů do 10s
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Denver (DEN)

Leťte v lednu do mekky lyžařů

Město stříbrných dolů, dnes již spíše mekka lyžařů. Na patnácti kilometrech východních svahů Skalnatých hor v Coloradu se rozprostírají čtyři oblasti: Aspen Mountain, Aspen Highlands, Snowmass a Buttermilk. Dohromady nabízejí úžasných 341 tras na více než 2 000 hektarech lyžařských a snowboardových terénů.

Aspen, nejznámější lyžařské středisko se, stejně jako tři další oblasti, může pochlubit průměrnou výškou sněhu, tedy neuvěřitelných 7,62 metru a jemný bílý prašan je samozřejmostí.

Vybavení pro lyžování si můžete zapůjčit přímo na místě.

Extrémní sjezdovky Aspen Mountain jsou místem pro všechny, kteří milují extrémní srázy. Ani jedna cesta tu totiž není hodnocena jako snadná. Větší polovina tras je obtížná a zbytek jsou strmé srázy.

Místním favoritem je však spíše Aspen Highlands. Lyžařští experti mohou najít černé sjezdovky, které vedou odshora až do města.

Buttermilk je centrem pro začátečníky i malé děti. Zde najdete pouze zelené a modré sjezdovky.

Centrum hostí pravidelně světoznámé ESPN Winter XGames. Blízko vrcholku leží dřevěná tvrz mezi upravenou cestou a několika mírnými boulemi, jde o hřiště The Fort Frog (Žabí pevnost).

Snowmass a jeho sjezdovky nejvíce ocení spíše pokročilí lyžaři. Nejoblíbenější je Big Burn - přes kilometr široká sjezdovka. Pro opravdové profesionály jsou zde velmi obtížné černé sjezdovky Powderhorn, Slot a Zugspritz.

Vezměte s sebou i děti, budou nadšené!

Zóna pro dětské lyžaře je okouzlující. Na konci jedné lesní cesty je stádo ochočených jelenů. Další stezka pak vede skrz stromy, kde potkáte sněžného muže, který láme snowboard za doprovodu autentických zvuků. Sněžné tunely, skokánky, boule, pevnosti a bláznivý slalom zajistí dětem zábavu na celé hodiny.

Teenageři ocení spíše výše položené sjezdovky, kde na ně čeká spousta adrenalinu a extrémního dobrodružství v Cirque Headwall, který je lemovaný sněhovým převisem.

Letenky do Aspenu si rezervujte ještě dnes, v lednu zde na vás čekají nejlepší podmínky pro lyžování i snowboard. Vezměte i své děti do ráje všech lyžařů! Nejlevnější letenky zakupte u nás a ušetřete spoustu peněz!Související články

Kategorie