Letenky

Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Podgorica (TGD)

Odlet

Cestující

2

Informace k cestování
Vážení cestující, vzhledem k aktuálnímu stavu jsme pro Vás připravili pár bodů, které Vám mohou pomoci v této mimořádné situaci. Semafor, kam lze vycestovat Mapa znázorňuje aktuální stav. Do zemí obarvených zelenou barvou mohou osoby s občanstvím ČR vycestovat a vrátit se bez žádných omezení nebo karantény. Žlutá barva představuje částečné administrativní překážky nebo jiná rizika. Červená barva znamená úplné omezení pro cestující. Mapa - přehled úrovně cestování Legenda a podrobnější informace k mapě Legenda k tabulce - Úroveň cestování do a z cílové země v tabulce je hodnota od 0 do 5:
Číst více..

Leťte tam, kde se plavky nenosí!

Od: #flymeto   |   15. února 2016

Na Barské riviéře v Černé Hoře se nachází turistická destinace Sutomore, která je známá svými krásnými plážemi. Najdete zde vše, co od své dovolené očekáváte. Sutomore leží nedaleko města Petrovac a letního střediska Baru. Obklopují jej pláže a z druhé strany pak horský masiv Sozina, jehož nejvyšším vrcholem je Sutorman (805 m n.m.). Tato horstva zabraňují postupu nepříznivému počasí z vnitrozemí, proto celá tato oblast vyniká velice lákavými, příznivými klimatickými podmínkami, čeká na vás zde tedy dostatek slunce i tepla.

Sutomore je bohaté také na historické památky, z nichž nejvýznamnější a nejstarší je kostel sv. Tekly z 8. stol., ukrývá dva oltáře, pro pravoslavné věřící a pro katolíky. Na kopci Golo Brdo se rozkládají pozůstatky turecké pevnosti Tabija, odkud se vám naskytnou úchvatné výhledy na pobřeží, Jaderské moře a hory. Na pěší výlet určitě vyrazte na kopec Haj Nehaj.

Největším turistickým lákadlem Sutomore jsou především pláže. Hlavní pláž, kterou tvoří písek a oblázky, podél ní vede pobřežní promenáda, je centrem společenského dění a ožívá se setměním. Na jižním konci pláže narazíte na poloostrov Ratac, kterému dominuje benediktinský klášter Panny Marie Ratacké z 11. stol., a který vás naláká na nudistickou pláž, kde plavky rozhodně nepotřebujete!

Další takovou pláží je Maljevik.

Pláže obklopuje krásně čisté Jaderské moře, proto je zde velice oblíbené potápění. Zapůjčit si rovněž můžete vodní skútry či čluny.

Tato dovolená je jako stvořená pro zamilované páry i party přátel.

Proto si ještě dnes rezervujte letenky do Černé Hory a těšte se na skvělé letní počasí! Prázdniny se již nezadržitelně blíží, naplánujte si tedy dovolenou včas! Levné letenky si pohodlně zajistíte i z domova!

Letenky do oblíbených destinací

Letenky obsahují všechny poplatky a taxy vyjma příplatků za zavazadla navíc.


comments powered by Disqus

Tagy

Kategorie

#tipy