Výhody registrace u Flymeto
  1. Silný zákaznický servis.
  2. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti cestování.
  3. Garance nejlevnějšího nákupu.
 Prodávejte vlastní zájezdy
 500 milionů letů do 10s
 Pohodlné hledání
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Mluvíme vaším jazykem
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

(Karibik)

Letošní dovolená v Karibiku!

Karibik je tvořen většími i menšími ostrůvky, které oplývají nádhernou neposkvrněnou přírodou. Jedním z nejkouzelnějších míst souostroví Turks a Caicos je pláž Grace Bay Beach, jež je právem označována perlou Karibiku.

Na ostrově Providenciales se soustředí většina turistického ruchu, nachází se zde luxusní hotelové resorty a nechybí ani osmnáctijamková golfová hřiště.

Severozápadní pobřeží ostrova je lemováno skvostnou písečnou pláží Grace Bay Beach, která je tvořena hebkým bílým pískem, tu omývá křišťálově čisté moře.

Podél celého zálivu Grace Bay se navíc nachází korálové útesy, které krásu prostředí ještě umocňují. Toto místo proto ocení především milovníci odpočinku, plážových sportů, šnorchlování i nadšení potápěči. Poblíž pláže najdete několik potápěčských center, kde si můžete zajistit kurz potápění pod vedením zkušeného instruktora.

Vezměte svou milovanou na exotickou dovolenou do Karibiku, odpočiňte si společně na jedné z nejkrásnějších pláží světa. Ostrovy Providenciales a North Caicos jsou skvělým místem pro líbánky. Na Providenciales se nachází největší aquapark v celém Karibiku, proto je oblíbenou destinací i pro rodiny s dětmi. Ocení také pozvolné vstupy do moře, takže se sem mohou vydat i s nejmenšími ratolestmi. Užijte si exotiku a nechte se hýčkat slunečními paprsky na brilantních plážích!

zakoupíte jedině u nás za bezkonkurenční ceny, využijte tuto jedinečnou nabídku a rezervujte si ještě dnes svá místa v letadle!

Ještě nemáte jasno o letní dovolené? Sledujte pravidelně naši rubriku a vybírejte ze skvělých tipů na perfektní dovolenou v zahraničí! Exotika, památky, turistika - každý si zde najde přesně to, co hledá!

Populární kombinace letůSouvisející články

Kategorie