Výhody registrace u Flymeto
  1. Dostaneme vás bezpečně zpátky domů.
  2. Silný zákaznický servis.
  3. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti cestování.
 500 milionů letů do 10s
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Tvořte svoje itineráře
 Mluvíme vaším jazykem
 1.5 milionů hotelů do 10s
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Ljubljana (LJU)

Leden, ideální čas na odpočinek v termálech

Zimní měsíce, často plné sužujících mrazů, doslova vybízí odcestovat do zahraničí a užít si několik perfektních dní v lázních, kde si odpočinete v příjemně teplých vodách.

Slovinsko se svými 87 termálními prameny může směle konkurovat termálním velmocem, jakými jsou např. Maďarsko, Island nebo Japonsko.

Nechte se ubytovat v opravdovém luxusu a zapomeňte na všední realitu, nové čtyř a pětihvězdičkové hotely s kvalitními službami a wellness vám nabídnou téměř vše, co ke své pohodové dovolené potřebujete. V současné době nabízejí ve Slovinské republice širokou termální nabídku především lázně Čatež, Topolšica, Šmarješke Toplice, Olimia, Zreče, Dobrna, Radenci, Rogaška Slatina, Ptuj, Banovci, Lendava, Moravske Toplice nebo Rimske Toplice.

Právě lázně Terme Čatež jsou největší a nejnavštěvovanější termální lázně ve Slovinsku. Nabídnout vám mohou wellness služby, moderní léčebné a preventivní programy, vodní atrakce, sportovní centrum, animační programy a cyklistické stezky, které jistě využijí aktivnější turisté.

Malebné, proslulé lázně Rogaška Slatina jsou nejstaršími ve Slovinsku, léčivé účinky zdejší minerální vody s vysokým obsahem hořčíku jsou známé již od pradávna. Léčí se zde nemoci pohybového ústrojí, revmatismus, srdeční a kožní nemoci apod. Využijte promenádní cesty k nádherným procházkám a přitom obdivujte architekturu historických lázeňských domů, hotelů a rozsáhlých parků.

Ve Slovinsku je lázní spousta, v následujícím článku uvádíme další tipy termálních lázní, kam vyrazit v tomto chladném zimním období.

Cestujte letecky do Slovinska s námi za skvělé ceny!



Související články

Tagy

Kategorie