Výhody registrace u Flymeto
  1. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti cestování.
  2. Umíme se o vás během cesty postarat.
  3. Silný zákaznický servis.
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Prodávejte vlastní zájezdy
 500 milionů letů do 10s
 Pohodlné hledání
 Mluvíme vaším jazykem
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Barcelona (BCN)

Dobrodružný Nový Zéland
Nový Zéland je hodně exotickým státem pro všechny dobrodružné cestovatele a turisty. Krásná příroda, vysoké hory a neprocházené pralesy, od začátků lákají svojí délkou a tajemností. Turistické možnosti, které nám může toto místo nabídnout jsou zaručeně plné dobrodružství. Je to hospodářsky velmi vyspělý stát, za své jméno děkuje nizozemským mořeplavcům, kteří jej pojmenovali. Severní a Jížní ostrov tvoří území nového Zélandu. Největší město, které je uloženo také na severním ostrově, je Auckland.
14. května 2016 2 min čtení
Číst více..

Láska na první pohled!

Ještě jste nenašli vhodné místo, kde byste prožili úžasnou dovolenou? Prázdniny se pomalu krátí, a tak je čas zvolit vhodnou destinaci. My to udělali za vás. Potěšte svou drahou polovičku, a užijte si pár hezkých dní v Barceloně!

Do Barcelony se zamilujete na první pohled. Pokud navštívíte katalánské letovisko poprvé nebo podesáté, vždy budete fascinováni.

Metropole Barcelona spadá do oblasti Katalánsko, které je jednou z oblastí Španělska.

Svou historií a slunečným počasím láká stále více turistů z celého světa, a vy můžete být, díky našim skvělým cenám za letenku, jedním z nich!

Tady prožijete víc než jen obyčejnou dovolenou u moře. Obdivovat můžete hned několik skvostných staveb architekta Gaudího, najdete zde také mnoho dalších překrásných památek, slunný přístav. Příjemný večer ve dvou určitě nesmíte vynechat, barcelonské uličky doslova hýří romantickou atmosférou, k posezení využijte některou z místních restaurací.

Pokud chcete zažít trochu jinou Barcelonu, nesmíte minout čtvrť El Raval, která je proslulá především nočním životem, kabarety, restauracemi a bary. Potrpíte si na historickou architekturu? Nevynechejte třeba gotickou katedrálu svaté Eulálie, do které v určité hodiny je dokonce vstup zdarma, a doslova pohádkovou katedrálu La Sagrada Família.

Jestliže vás láká dobrodružství, vydejte se na kopec Montjuic a projděte si všechny památky, kam se dostanete pěšky či lanovkou. První zastávkou určitě bude Národní muzeum katalánského umění, následně se pokochejte zpívající fontánou, tu rozhodně navštivte i po západu slunce. Na kopci Montjuic najdeme i olympijský stadion, jehož součástí je také muzeum.

Z vrcholu Montjuic se vám naskytne i krásný výhled na přístav pro nákladní lodě.

Jedna z lanovek končí u Castell de Montjuic, který stojí za vidění.

Barcelonu určitě navštivte i s dětmi, na které tady čeká spousta lákavých zážitků na kopci Tibidabo, na kterém se skrývá mnoho zábavních atrakcí v podobě horské dráhy, domu hrůzy, pirátských lodí, trampolín, kolotočů, a dalších.

Stovky živočichů a rostlin od nejmenších korýšů až po velké písečné žraloky naleznou děti i dospělí v barcelonském akváriu.

Den se svými ratolestmi můžete strávit také v zoo, v městském překážkovém parku, i v muzeu mamutů a vynálezů.

V Barceloně je stále co objevovat, jistě se sem budete rádi vracet.

Rezervujte si včas! Víte, že odbavit se můžete i z domova přes internet?Související články

Tagy

Kategorie