Letenky

Odkud

PRG (PRG)   VIE (VIE)

Kam

Barcelona (BCN)

Odlet

Cestující

2

Láska na první pohled!

Od: #flymeto   |   14. srpna 2015

Ještě jste nenašli vhodné místo, kde byste prožili úžasnou dovolenou? Prázdniny se pomalu krátí, a tak je čas zvolit vhodnou destinaci. My to udělali za vás. Potěšte svou drahou polovičku, a užijte si pár hezkých dní v Barceloně!

Do Barcelony se zamilujete na první pohled. Pokud navštívíte katalánské letovisko poprvé nebo podesáté, vždy budete fascinováni.

Metropole Barcelona spadá do oblasti Katalánsko, které je jednou z oblastí Španělska.

Svou historií a slunečným počasím láká stále více turistů z celého světa, a vy můžete být, díky našim skvělým cenám za letenku, jedním z nich!

Tady prožijete víc než jen obyčejnou dovolenou u moře. Obdivovat můžete hned několik skvostných staveb architekta Gaudího, najdete zde také mnoho dalších překrásných památek, slunný přístav. Příjemný večer ve dvou určitě nesmíte vynechat, barcelonské uličky doslova hýří romantickou atmosférou, k posezení využijte některou z místních restaurací.

Pokud chcete zažít trochu jinou Barcelonu, nesmíte minout čtvrť El Raval, která je proslulá především nočním životem, kabarety, restauracemi a bary. Potrpíte si na historickou architekturu? Nevynechejte třeba gotickou katedrálu svaté Eulálie, do které v určité hodiny je dokonce vstup zdarma, a doslova pohádkovou katedrálu La Sagrada Família.

Jestliže vás láká dobrodružství, vydejte se na kopec Montjuic a projděte si všechny památky, kam se dostanete pěšky či lanovkou. První zastávkou určitě bude Národní muzeum katalánského umění, následně se pokochejte zpívající fontánou, tu rozhodně navštivte i po západu slunce. Na kopci Montjuic najdeme i olympijský stadion, jehož součástí je také muzeum.

Z vrcholu Montjuic se vám naskytne i krásný výhled na přístav pro nákladní lodě.

Jedna z lanovek končí u Castell de Montjuic, který stojí za vidění.

Barcelonu určitě navštivte i s dětmi, na které tady čeká spousta lákavých zážitků na kopci Tibidabo, na kterém se skrývá mnoho zábavních atrakcí v podobě horské dráhy, domu hrůzy, pirátských lodí, trampolín, kolotočů, a dalších.

Stovky živočichů a rostlin od nejmenších korýšů až po velké písečné žraloky naleznou děti i dospělí v barcelonském akváriu.

Den se svými ratolestmi můžete strávit také v zoo, v městském překážkovém parku, i v muzeu mamutů a vynálezů.

V Barceloně je stále co objevovat, jistě se sem budete rádi vracet.

Rezervujte si včas! Víte, že odbavit se můžete i z domova přes internet?


comments powered by Disqus

Tagy

Kategorie