Výhody registrace u Flymeto
  1. Generátor nejlevnějších letenek.
  2. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
  3. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti cestování.
 500 milionů letů do 10s
 Pohodlné hledání
 Prodávejte vlastní zájezdy
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Tvořte svoje itineráře
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Kumasi (KMS)

Láká vás již dlouho Ghana? S naší skvělou nabídkou můžete letět za jedinečné ceny!

Právě nastává nejlepší období pro návštěvu Accry, tropické vlhké podnebí je v letních měsících totiž pro někoho velice nepříjemné až nesnesitelné.

Accra sice není běžná turistická destinace, zato však má co nabídnout, pokud sem zavítáte. Patří mezi nejbezpečnější město na celém africkém kontinentu.

Krásný den zalitý sluncem na skvostných plážích je jen špetka toho, co v tomto městě můžete vidět a zažít. Ghana je proslulá moderními budovami i chatrčemi, pestré barvy všude kolem, rušné ulice Accry provoněné kořením.

Společně s návštěvou Accry se vám otevře jiný svět, za vidění stojí jednoznačně Národní muzeum s expozicí historie a kultury Ghany.

Stále usměvaví Ghaňané na vás přenesou dobrou náladu v kteroukoli denní dobu.

Tržiště Makola v centru města je plné rozmanitých vůní, nakoupíte zde jídlo, ale také průmyslové výrobky - koberce, oblečení, apod.

Pokud cítíte, že potřebujete trochu odpočinku po celodenním vzruchu, ze spárů tohoto krásného města vás vysvobodí pláž Labadi, pokud se do této destinace vydáte přes víkend, můžete si zde užít hiplife, reggae i tanec v rámci hudebních programů.

Na pláži Bojo máte možnost zapůjčit si kanoe a vydat se za klidem na vodní hladinu.

Jistě vás zaujme maják v dálce, je dominantou nejstarší části Jamestownu, je to hlavně rybářská oblast.

Dokonce v Accre najdete i dvě největší obchodní centra.

V závěru dne či dovolené si nenechte ujít nádherný hrad na pobřeží Atlantiku - Christianborg.

O ghanské kuchyni je širokodaleko známo, že patří mezi naprosto fantastické a velmi exotické. Už na ulici máte možnost ochutnat spoustu dobrot, které seženete u stánků, ale také u místních v jejich domovech, pokud je navštívíte. Jistě vám připraví nezapomenutelný gastronomický zážitek.

Nyní si můžete u nás rezervovat , Accra je velmi lákavá, proto využijte naší nabídky včas. Od listopadu do dubna je nejlepší období pro dovolenou či návštěvu Ghany.

Populární kombinace letůSouvisející články

Tagy

Kategorie