Výhody registrace u Flymeto
  1. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
  2. Generátor nejlevnějších letenek.
  3. Umíme se o vás během cesty postarat.
 Mluvíme vaším jazykem
 Sdílejte nabídky s přáteli
 500 milionů letů do 10s
 Pohodlné hledání
 Tvořte svoje itineráře
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

(XSC)

Krásná dovolená na Middle Caicos

Turistickým ruchem jen málo ovlivněným v souostroví Turks a Caicos je nádherný ostrov Middle Caicos bohatý na spoustu krásných pláží. Ohromí vás vůně piniových lesů a svěží závan vzduchu s nádechem sladkovodních jezer.

Ostrov Middle Caicos obývají velmi příjemní a pohostinní lidé.

V Conch Bar můžete prozkoumat zajímavé vápencové jeskyně se stalagmity a stalaktity a slanými jezírky.

Severozápadní pobřeží je pokryté vápencovými útesy a přírodními plážemi, které poskytují spoustu soukromí. Podél pobřeží pak vede stezka Crossing Place Trail, která vám nabídne nejkrásnější scenérie celého souostroví. Stezka končí u převozu na ostrov North Caicos.

Další zajímavostí na Middle Caicos je přírodní rezervace Ocean Hole - 366 metrů široká a 60 metrů hluboká propast, je domovem albul, žraloků apod.

Middle Caicos se pyšní nedotčenou přírodou, proto i vy zde najdete vytoužený klid a snadno zapomenete na všední, uspěchanou realitu.

Vydejte se i do zátoky Grace Bay u ostrova Providenciales kde máte jedinečnou možnost spatřit roztomilé delfíny. Vody v okolí vám dopřejí skvělé zážitky z potápění, poznejte podmořský svět tajemných hlubin a užijte si svou dovolenou naplno.

Vyrazte na poklidný pobyt do vysněného ráje, malebné pláže, spousta slunce na vás čekají právě zde! Letenky levně do Ameriky zakoupíte pouze u nás za bezkonkurenční ceny!

Dalšími ostrovy souostroví Turks a Caicos jsou North Caicos a také zde na vás čekají nezapomenutelné okamžiky na jedinečných místech! Neodolejte kráse a vydejte se na , s leteckou společností Aeroflot si užijete navíc dostatek pohodlí a komfortu.

Populární kombinace letů



Související články

Kategorie