Letenky

Odkud

PRG (PRG)   VIE (VIE)

Kam

Kolín nad Rýnem (CGN)

Odlet

Cestující

2

Kolín nad Rýnem/Bonn

Od: #flymeto   |   10. října 2009

Mezinárodní letiště Köln/Bonn leží 16 kilometrů na severovýchod od centra Bonnu a 15 kilometrů na jihovýchod od Kolína nad Rýnem. Jedná se o šesté největší letiště v Německu, které za rok 2007 odbavilo celkem 10,47 milionu cestujících.

Těm slouží hned dva terminály. Terminál 1 využívají téměř výhradně aerolinky Germanwings a Lufthansa. Na větším Terminálu 2 operují zejména společnosti Air Berlin, TUIfly, Turkish Airlines, Condor Airlines, SunExpress, WizzAir nebo ČSA. Z letiště do centra se nejlépe svezete autobusy Airport-Express SB 60, popřípadě vozy taxislužby, které čekají na stanovištích před jednotlivými terminály.

Mezinárodní letiště Kolín nad Rýnem/Bonn je vcelku vhodné pro nocování, neboť je čisté a nabízí dostatečné množství laviček. V Terminálu 2 se nejlépe prospíte v horním patře nedaleko přepážek check-inu.

Čtveřice autopůjčoven má ve všední dny otevřeno zhruba od 7:00 až do 23:00, o víkendech otevírá první pobočka až v 7:30. Osobní automobil si tak můžete vypůjčit u přepážek Avisu, Europcaru, Hertzu nebo společnosti Sixt.


comments powered by Disqus

Tagy

Kategorie