Výhody registrace u Flymeto
  1. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.
  2. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
  3. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Pohodlné hledání
 500 milionů letů do 10s
 Tvořte svoje itineráře
 Mluvíme vaším jazykem
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Antalya (AYT)

Kemer je ideální dovolenou pro seniory

Na pobřeží Středozemního moře asi 40 km jižně od města Antalya leží menší, avšak velice moderní letovisko Kemer. Jistě jako turisté uvítáte krásné udržované parky. Hotely nabízí kvalitní služby, Kemer je vhodný pro náročnější seniory, kteří očekávají pouze skvělé zážitky z dovolené, ale také se rádi spolehnou na kvalitní služby.

Aktivnějším seniorům přijdou vhod obrovské vápencové hory, které se vypínají hned za obcí Kemer.

Obyvatelé Kemeru jsou pyšní na své rozkvetlé zahrady, které mají u domu snad všichni tamní obyvatelé. Hotely jsou od pláží odděleny velice udržovanými parky.

V infocentru můžete dostat podrobné mapy a vydat se na příjemnou procházku, aniž byste zabloudili. Nedaleko se nachází také aquapark, pokud cestujete také s vnoučaty, ti jistě rádi ocení skluzavky.

Pláže jsou písčité, místy narazíte na kamínky, jsou dlouhé a pravidelně čištěné.

V Kemeru je také hodně restaurací, pokud zatoužíte ochutnat místní speciality.

Vydejte se na hezký výlet do okolí Kemeru, navštivte například zříceniny starověkého města Phaselis.

Jistě vás budou zajímat také pozůstatky města Olimpos. Historií protkané starověké město Perge se nachází poblíž Antalye, také Aspendos je starověké město, najdete zde nejzachovalejší amfiteátr a obrovský akvadukt.

Za prohlídku stojí i Termessos - ruiny starověkého města, Demre - rodiště svatého Mikuláše a určitě také město Antalya s vodopády Düden.

Ale ani milovníci pěší túry nebudou ochuzeni o svůj koníček, výlety do hor z Kemeru zdoláte také pěšky. Nebo se vydejte do národního parku Olimpos, kde jsou značené stezky.

Zajímavý výlet na horu Tahtali, na kterou vás vyveze sedačková lanovka, bude příjemným zpestřením vaší letní dovolené v Kemeru.

Letenky do Turecka rezervujte již nyní a v létě vyrazte na dovolenou plnou slunce a vůně orientu. Ideální dovolená pro seniory 55+, ve městě panuje klid, návštěvníci zde najdou vytoužený odpočinek, nebude vás rušit dokonce ani hluk motorů motorek a skútrů.Související články

Tagy

Kategorie