Letenky

Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Paříž (PAR)

Odlet

Cestující

2

Co do příručního zavazadla nepatří
Bezpečnostní kontrola je vždycky trochu stres. Někde vás nechají projít rychle, jinde vás důkladně prošacují. Co můžete udělat, abyste jí prošli co nejrychleji? Předně se připravte dostatečně předem. Cestování jen s příručním zavazadlem má řadu výhod. Na druhou stranu do něj potřebujete dostat všechno. A to může být u kontroly problém. Rozhodně nechte doma všechny zakázané věci. Mezi ty patří celkem pochopitelně zbraně, výbušniny, chemikálie, basebalové pálky, nářadí jako vrtáky a pily nebo cepíny a mačky na lezení.
Číst více..

Kde strávit romantický víkend

Od: Paco   |   26. června 2016

Ne každý má čas nebo finance na dlouhodobou dovolenou, někteří chtějí partnera překvapit víkendovým pobytem v některém z romantických měst.

Vzhůru do romantické Paříže

Paříž je nejoblíbenější romantická destinace, kam pozvat svou vyvolenou na prodloužený víkend. Na své si přijdou milovníci umění i dobrého jídla. Louver je již několik let nejnavštěvovanější muzeum na světě. Můžete se vydat za památkami, nákupy, projížďkou po Seině nebo se jen tak projít ve Versailských zahradách.

Vůně Orinentu – Istanbul

Město dvou kontinentů – to je Istanbul, který leží na hranici Asie a Evropy. Je rozdělován Bosporskou úžinou. Při nákupech na Velkém bazaru můžete projít na čtyři tisíce maličkých obchůdků.

Pozapomenuté město – Moskva

Hlavní město Ruska si spojujeme s nejrůznějšími předsudky. Moskva je dnes především městem luxusu, stává se novým turistickým cílem. Navštívit můžete Kreml, Rudé náměstí i chrám Vasila Blaženého.

Vypravte se za romantikou do Berlína

Berlín je nám nejblíže, nicméně nepatří mezi města, která bychom vyhledávali. Jeho bouřlivá historie se podepsala na rázu města, na zbytcích berlínské zdi vznikla galerie, navštívit můžete Židovský památník. V noci vás budou lákat procházky romanticky osvětlenými uličkami, můžete si dát výbornou kávu v řadě malých kaváren.

Lisabon, světové město

Jedním z nejkrásnějších měst je Lisabon, do kterého se sluší alespoň jednou za život zavítat. Nádherné hlavní město Portugalska vás nadchne tím, že vám připomene další města – Prahu díky starým uličkám, San Francisko díky svému mostu, přijdou si zde na své milovníci památek i ti, kdo se chystají vyrazit si jen tak za sluníčkem.

Zajímavý Kyjev

Hlavním městem Ukrajiny je Kyjev, kam stojí za to vyrazit na víkend. Město ležící na řece Dněpr, si zamilujete. Navštívit zde můžete celou řadu parků, památek, chrámů, ale také nákupní centra.

Letenky do oblíbených destinací

Letenky obsahují všechny poplatky a taxy vyjma příplatků za zavazadla navíc.


comments powered by Disqus

Tagy