Výhody registrace u Flymeto
  1. Garance nejlevnějšího nákupu.
  2. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
  3. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Mluvíme vaším jazykem
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Tvořte svoje itineráře
 500 milionů letů do 10s
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Cancun (CUN)

Kde šnorchlovat a potápět se? Určitě v Xel-HA!

Nádherné místo pro tyto aktivity se nachází na mexickém pobřeží Karibiku nedaleko známého naleziště v Tulumu, zde najdete skutečný ráj pro milovníky šnorchlování a objevování podmořského života. V parku si můžete zapůjčit veškeré vybavení pro šnorchlování - tedy šnorchl, ploutve i vestu, a pak už si jen plnými doušky užívat překrásný svět pod mořskou hladinou plný barevných ryb, možná spatříte i mořské želvy nebo rejnoky.

Půjčte si i nafukovací kruh a projeďte se mangrovníkovým tunelem nebo si skočte z pětimetrového útesu do průzračné vody!

V parku, jež obklopuje lagunu, najdete místo k příjemnému odpočinku, je totiž plný tropických rostlin, narazíte zde na stovky cestiček, kde doslova na každém kroku odpočívají leguáni. Procházkou dojdete k ruinám mayské zdi. Projeďte se džunglí na kole a relax pak hledejte v palmové zahradě s houpacími sítěmi.

Typickým útvarem na Yucatanu jsou tzv. cenotes (zaplavené podzemní jeskyně). Dvě tyto jeskyně leží uprostřed džungle, zaplavat si v nich bude také opravdový zážitek z této dovolené. Ve vstupném získáte kromě různých atrakcí i jídlo v podobě all-inclusive, vybrat si můžete jídla z tradiční mexické i mezinárodní kuchyně. Impozantní výhled na tyrkysově modrou lagunu obklopenou tropickou zelení bude okouzlujícím zpestřením celého pobytu v Xel-Ha!

Nejlevnější letenky do Mexika rezervujte u nás pohodlně online! Nabízíme jedinečné ceny, s námi ušetříte spoustu peněz za letenky.

Procestujte s námi celý svět, sledujte pravidelně naši rubriku a vyberte si zájezd či dovolenou snů z našich skvělých tipů, které pro vás aktualizujeme každý den. Hory, turistika, moře, slunce, muzea, tradice…, my víme, co máte rádi!Související články

Kategorie