Pokud je Kanada vaší další dovolenkovou destinací tak jste na správném místě. Na této stránce se dozvíte všechny potřebné informace které potřebujete vědět ke koupi letenky.

Než začnete nakupovat letenky

Než začnete vůbec nakupovat letenky do Kandy vám doporučujeme přečíst si náš článek o počasí v Kanade a určit si cíl vaší návštěvy. Na to vám také může posloužit náš článek o zajímavých místech v Kanadě. Abyste věděli co si sbalit a jak se obléci při návštěvě jednotlivých míst, národních parků a památek.

Určitě také nezapomeňte na vybavení ETA.

Podzim

Můžete si vychutnat klidné a často slunečné počasí

Duben

Tající sníh se mění na bahno a cestování se stává těžkým

Do Kanady

Lety z Prahy do Kanady od 11 000 Kč

Toronto

Ceny letenek od 11 000 Kč

Kolik stojí letenka do Kanady

Ceny letenek z Prahy do Toronta

Graf popisuje minimální nalezené ceny letenek z Prahy do Toronta a jejich vývoj dle týdnů. Další údaje na grafu ukazují průměrné denní a noční teploty a úhrn srážek, jsou-li data k dispozici. Prokliknutím na jednotlivé sloupce v grafu získáte podrobnější aktuální údaje z vyhledávače.

Ceny letenek z Vídně do Toronta

Kdy kupovat letenku do Kanady

Letenky je obecně nejlepší kupovat v předstihu několika měsíců. Pokud jste časově flexibilní, bude nejlepší, pokud na naší stránce využijete tzv. hlídacího psa. Nastavíte si daná kritéria a na vámi zadanou emailovou adresu vám budou chodit nabídky s nejlepšími cenami do dané destinace.

Nejlepší den pro odlet do Kanady

Obecně pokud cestujete na vlastní pěst je lepší letět uprostřed týdne protože letenky během a v okolí víkendu jsou dražší. Proto je nejlepší hledat letenky s odletem např od úterý do úterý. Počet týdnů v destinaci necháme již na vaše zvážení.

FAQ pro nákup letenek do Kanady

Musím si před odletem do Kanady vybavit ETA?

Ano, online registrace je nutná a bez ní vás nepustí na palubu letadla.

Jaké letecké společnosti létají do Kanady?

Jelikož se do Kanady nelétá přímo je mnoho leteckých společností které tam létají. Například přes Varšavu se dostanete s LOT, Lufthansou přes Frankfurt a Mnichov, z Bruselu a Vídně s Air Canada. Záleží jen na vás jaké spojení si vyberete.

Jak dlouho trvá let do Kanady?

Z Prahy do Kanady neexistují přímé lety, proto délka letu bude záviset na počtu prostupů a délky mezipřistání. Níže nabízíme vzdálenost v kilometrech a čistou délku letu mezi jednotlivými městy.

Odkud Kam Vzdálenost km Doba letu
Praha Montreal 6219 7h 48min
Praha Toronto 6703 8h 23min
Praha Vancouver 8278 10h 14min
Praha Calgary 7769 9h 38min
Praha Ottawa 6346 7h 57 min
Praha Quebec 5985 7h 32 min

Kde koupit letenky do Kanady?

Pokud se rozhodnete koupit letenku do Kanady, můžete tak učinit zde na našich stránkách. Máte-li jakékoliv dotazy týkající se nákupu, neváhejte a napište nám na náš online chat nebo na e-mailovou adresu. Můžete nás také kontaktovat telefonicky na čísle.

Proč koupit letenku u nás?

  1. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti cestování.

  2. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.

  3. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.

Co dělat po přistání v Kanadě

Pokud si na letišti zajistíte všechny potřebné věci, jako průchod pasovou kontrolou, výměnu peněz, seženete odvoz na dané ubytování a podobně, určitě si přečtěte i náš článek o zajímavých místech v Kanadě, abyste věděli co po přistání v Kanadě určitě chcete vidět a navštívit. Kanada se svou krásnou přírodou jistě okouzlí každého návštěvníka.

Proč jet do Kanady

Kanada je jednou z těch zemí, která přitahuje všechny ty správné lidi ze správných důvodů. Pokud si přejete strávit dovolenou na čerstvém vzduchu a užíváte si život v přírodě, pak na této planetě skutečně není dokonalejší destinace. Také milovníci hokeje si při návštěvě NHL také přijdou na své.

Populární kombinace letů do Kanady

TIP

Aktuální ceny letenek pro celou Velkou Británii, zkuste proklik na odkaz do letenkátoru na letenky z Prahy do Kanady nebo letenky z Vídně do Kanady.

Co dál vědět o Kanadě

Už máte letenku do Kanady? Přečtěte si průvodce o Kanadě.

Otevřít průvodce

Top letenky do Kanady