Výhody registrace u Flymeto
  1. Dostaneme vás bezpečně zpátky domů.
  2. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.
  3. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Tvořte svoje itineráře
 Mluvíme vaším jazykem
 500 milionů letů do 10s
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Oslo (OSL)

Kam za skvělými rybářskými trofejemi? Jednoznačně do Norska!

Pokud vás rybaření v českých vodách dosytosti naplnily, nechte se zlákat příjemnou změnou v podobě exkluzivní dovolené v zahraničí spojené s rybařením. Nejen mezi českými rybáři je stále oblíbenější rybářskou destinací Norsko, kromě nevšedních rybářských zážitků i úlovků, vás okouzlí i nádhernou severskou přírodou.

Vydejte se zde na vlastní pěst letecky, letenky máme nyní do Norska za bezkonkurenční ceny!

Záleží pouze na vás, která část vás láká více, obvykle však platí, že sever oplývá pustší, kouzelnější, klidnou krajinou, kde můžete spatřit i některé druhy zvěře. Máte zde i větší pravděpodobnost úlovku velkých a trofejních kusů ryb.

Rybářská sezona v Norsku počíná právě v únoru a končí v říjnu, proto nastartujte svou sezónu právě zde, v této chladné, ale nádherné zemi!

Kde si užijete nejlepší úlovky? Určitě to zkuste na volném moři, ve fjordech, na řekách, ale i v jezerech, lovení ryb z houpající se lodě je senzační zážitek, který u nás jen tak nezažijete, pokud však dáte přednost pevné půdě pod nohama, rybařte prostě jen z mořského břehu.

A které druhy ryb na vás čekají v této destinaci? Skvělé úlovky vám zajistí treska obecná, jednoskvrnná či tmavá, mník mořský, štikozubec obecný, vlkouš obecný, okouník mořský, platýs obecný, sleď obecný nebo makrela obecná. Ve zdejších řekách a jezerech pak žijí především štiky, okouni, pstruzi, lipani, sezonně pak řekami táhnou i lososi.

Nechte se zlákat divokou přírodou Norska a vyrazte na svůj životní sen ulovit jiný druh ryby, než který znáte z našich přehrad a řek.

Nejlevnější letenky rezervujte s dostatečným předstihem a ušetřete tak mnohem více peněz! Komfortní, letecká doprava je velmi oblíbeným způsobem cestování do zahraničí, užijte si svůj let !

Populární kombinace letůSouvisející články

Tagy

Kategorie