Letenky

Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Oslo (OSL)

Odlet

Cestující

2

Perla Pacifiku
Poznejte tradice ostrova Guam
Austrálie a Oceánie · Guam
Číst více..

Kam za skvělými rybářskými trofejemi? Jednoznačně do Norska!

Od: #flymeto   |   31. ledna 2016

Pokud vás rybaření v českých vodách dosytosti naplnily, nechte se zlákat příjemnou změnou v podobě exkluzivní dovolené v zahraničí spojené s rybařením. Nejen mezi českými rybáři je stále oblíbenější rybářskou destinací Norsko, kromě nevšedních rybářských zážitků i úlovků, vás okouzlí i nádhernou severskou přírodou.

Vydejte se zde na vlastní pěst letecky, letenky máme nyní do Norska za bezkonkurenční ceny!

Záleží pouze na vás, která část vás láká více, obvykle však platí, že sever oplývá pustší, kouzelnější, klidnou krajinou, kde můžete spatřit i některé druhy zvěře. Máte zde i větší pravděpodobnost úlovku velkých a trofejních kusů ryb.

Rybářská sezona v Norsku počíná právě v únoru a končí v říjnu, proto nastartujte svou sezónu právě zde, v této chladné, ale nádherné zemi!

Kde si užijete nejlepší úlovky? Určitě to zkuste na volném moři, ve fjordech, na řekách, ale i v jezerech, lovení ryb z houpající se lodě je senzační zážitek, který u nás jen tak nezažijete, pokud však dáte přednost pevné půdě pod nohama, rybařte prostě jen z mořského břehu.

A které druhy ryb na vás čekají v této destinaci? Skvělé úlovky vám zajistí treska obecná, jednoskvrnná či tmavá, mník mořský, štikozubec obecný, vlkouš obecný, okouník mořský, platýs obecný, sleď obecný nebo makrela obecná. Ve zdejších řekách a jezerech pak žijí především štiky, okouni, pstruzi, lipani, sezonně pak řekami táhnou i lososi.

Nechte se zlákat divokou přírodou Norska a vyrazte na svůj životní sen ulovit jiný druh ryby, než který znáte z našich přehrad a řek.

Nejlevnější letenky rezervujte s dostatečným předstihem a ušetřete tak mnohem více peněz! Komfortní, letecká doprava je velmi oblíbeným způsobem cestování do zahraničí, užijte si svůj let !

Letenky do oblíbených destinací

Letenky obsahují všechny poplatky a taxy vyjma příplatků za zavazadla navíc.


comments powered by Disqus

Tagy

Kategorie