Výhody registrace u Flymeto
  1. Silný zákaznický servis.
  2. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
  3. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Pohodlné hledání
 Mluvíme vaším jazykem
 500 milionů letů do 10s
 1.5 milionů hotelů do 10s
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Bangkok (BKK)

Kam vyrazit za potápěním

Mnoho jedinců i rodin vyhledává aktivní dovolenou a rádi se vypraví za potápěním. Přinášíme vám přehled nejaktraktivnějších míst, kam za podmořským světem vyrazit. Jednou z možností je například Bali či malinký ostrovní stát Vanuatu.

Thajsko

Je výborně dostupná a oblíbená destinace, kde si potápěči najdou svůj ráj. Nejčastěji navštěvovaným je ostrov Koh Tao, kde se touží setkat se žraloky. Díky přívalu turistů je tato oblast poměrně zničená. Vyzkoušet můžete potápění na Similánských ostrovech.

Mexiko

V Mexiku je nejoblíbenější destinací pro potápěče ostrov Cozumel. Obklopují ho nádherné útesy i čistá voda. Pod vodou vidíte i do vzdálenosti 200 m. Je zde relativně nízká cena ubytování ve městě San Miguel, kde naleznete i řadu obchodů s potápěčskou výbavou. Můžete se zde potápět v jeskynních systémech.

Havaj

Pro potápěče je Havaj skutečným rájem. Pod hladinou naleznou potápěči nejrůznější útvary sopečného původu. Zahlédnout zde můžete želvy, malé korálové žraloky nebo mořského ježka.

Austrálie

Velký bariérový útes – to je dva tisíce kilometrů korálů a exotických zvířat. Sta tisíce let staré útesy vás doslova uhranou a budete sem rádi vracet. Žije zde patnáct set druhů ryb, stovky druhů korálů, šest ze sedmi mořských želv, desítky druhů žraloků a rejnoků a hlavně gigantický plejtvák myšok, kterého můžete rovněž spatřit na vlastní oči při prozkoumávání podvodní hladiny.

Kuba

Na Kubě se můžete potápět v moři nebo prozkoumávat podvodní hladinu v jeskynních systémech. Za návštěvu stojí jeskyně v Zátoce sviní, Playa Santa Lucia, letovisko Varadero, zátoka Maria da Gorda. Spatřit zde můžete žraloky, barakudy či rejnoky.

Vypravte se do podmořského světa kamkoliv chcete. S levnou letenkou můžete vycestovat ještě dnes.

Populární kombinace letůSouvisející články