Výhody registrace u Flymeto
  1. Garance nejlevnějšího nákupu.
  2. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
  3. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
 Pohodlné hledání
 Mluvíme vaším jazykem
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Tvořte svoje itineráře
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Knokke/Het Zoute (KNO)

Kam v lednu za sluníčkem?

Malajsie je nádherná země nabízející celou řadu možností zvídavým turistům. Je skutečným rájem pro milovníky přírody, navštivte některý z mnoha národních parků. Aktivním turistům jsou k dispozici rušná velkoměsta, historické památky, ideální podmínky pro spoustu odpočinku najdete na pohádkových plážích, které jsou omývány křišťálově čistým mořem.

Udělejte si výlet třeba do jednoho z malajských měst, za návštěvu stojí určitě metropole Kuala Lumpur, město Malaka, Ipoh, Kuching, Kota Bharu, Taiping,, Georgetown, a spousta dalších.

Nejoblíbenějšími turistickými destinacemi Malajsie je především ostrov Pulau Pangkor se znamenitými plážemi. Ostrov se nachází v provincii Perak nacházející se jen nedaleko trajektem od města Lumut. Kromě kvalitního a nekonečného odpočinku na pláži zde můžete rybařit, potápět se nebo si vypůjčte kolo a ostrov si projeďte křížem krážem. Pangkor je poměrně malý ostrov, přesto je propagován jako jedno z nejatraktivnějších turistických středisek. Jelikož je ostrov spíše víkendovou destinací, během pracovních dnů jsou pláže téměř liduprázdné. Nejoblíbenější pláží pro plavání a koupání v moři je Pasir Bogak, mnohem prostornější pláž Teluk Nipah najdete směrem na sever. Bezkonkurenční pláží na této straně ostrova je Coral Bay, na ní se můžete těšit z průzračně čisté smaragdově zbarvené mořské vody.

V Teluk Ketapang můžete v období od května do června spatřit želvy.

V srdci ostrova naleznete zajímavé historické stavby, například jihoindický hinduistický chrám nebo pevnost Kota Belanda ze 17.stol

Ostrov je perfektním místem pro šnorchlování, rybaření nebo poklidné procházky džunglí.

Nejlevnější letenky do Malajsie zakupte nyní také online, užijte si pohodovou zimu v exotice! Leťte s námi do celého světa za bezkonkurenční ceny!Související články

Tagy

Kategorie