Výhody registrace u Flymeto
  1. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti cestování.
  2. Umíme se o vás během cesty postarat.
  3. Garance nejlevnějšího nákupu.
 Pohodlné hledání
 Tvořte svoje itineráře
 500 milionů letů do 10s
 Mluvíme vaším jazykem
 1.5 milionů hotelů do 10s
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Cancun (CUN)

Kam se vydat za aktivní dovolenou

Máte rádi aktivní dovolenou? Míst, kam se vypravit je po celém světě mnoho. Přinášíme pár tipů pro dobrodružné povahy.

Navštivte zatopené jeskyně v Mexiku

Jste nadšenec do cestování po Střední Americe? Na Yucatánu najdete nespočet zatopených jeskyní, kde se můžete potápět. Jeskyně umožní koupání ve smaragdově čisté vodě, uprostřed nádherné přírody a také můžete prožít jedinečné zážitky při potápění. Jeskyně mají více pater a potápět se můžete tak, že narazíte na cenoty, kde se sladká voda proměňuje ve vodu slanou. Potápění není určeno pro začátečníky.

Vystoupejte k Nepálským vrcholům

Mt. Everest je místem, které si nedá nikým a ničím vzít svou majestátnost. Vystoupat na jeho vrchol není rozhodně nic jednoduchého. Musíte mít výbornou fyzičku a také vysoké sportovní cíle, pokud se hodláte vydat k himalajským vrcholkům, které vám poskytnou jedinečný výhled.

Zdolejte vulkány na rovníku

Nad tropickým Ekvádorem se tyčí úchvatná sopka Chimborazo. Z jejího vrcholu je to nejdál do středu Země. Zdolat můžete vulkány Cotopaxi a Illinzia Norte, které si nesmí nechat ujít žádný sportovec. Sopky, sněhová pokrývka a extrémní počasí horké latinské Ameriky vám ukáží, co jsou to opravdové extrémy.

Na divokou řeku jedině do Patagonie

V divoké Patagonii se můžete těšit na divoké pláně, rozervané hory a především na hučící řeku. Na řece Futaleufú se můžete projet na raftu nebo kajaku. Nejde o zábavu a klidnou dovolenou, ale o adrenalinový sport, který vám umožní užít si nádhernou přírodu a vysoké hory i zemědělské osady táhnoucí se kolem řeky.

Vypravte se na safari do Afriky

Navštěvujete rádi zoo? Co takhle se vypravit přímo do divoké přírody na safari. Pozorovat zvěř v afrických savanách bude pro vás jedinečným zážitkem. Navštívit můžete národní parky v Keni, Tanzánii, kde vás může ze vzdálenosti pár metrů pozorovat slon, lev či gepard. Spatřit můžete stáda antilop a žiraf.

Populární kombinace letůSouvisející články