Výhody registrace u Flymeto
  1. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
  2. Generátor nejlevnějších letenek.
  3. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
 Mluvíme vaším jazykem
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Tvořte svoje itineráře
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Pohodlné hledání
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Palma Mallorca (PMI)

Kam se vydat k moři v červnu?

U nás je stále ještě zažito, že k moři je to nejlepší v červenci a v srpnu. Je to jeden velký omyl. Nejlépe si svou dovolenou užijete v době, kdy se sezóna teprve blíží a čeká na vás čisté prostředí, příjemný, neunavený personál a nečekají na vás žádné tlačenice.

Důvodem, proč vyrazit na dovolenou v červnu je především nízká cena zájezdů. Pětihvězdičkový hotel, který je pro vás v sezóně nedosažitelný, je v červnu o několik tisíc levnější. Máte jistotu, že na pláži budou k dispozici volná lehátka, nebudou přeplněné hotelové bazény a u baru nemusíte dlouho čekat na svou oblíbenou piňa coládu.

Kam vyrazit v červnu za teplem a mořem?

Mallorca – nejoblíbenější z Baleárských ostrovů, jsou zde klidná a příjemná letoviska, nádherné pláže a spoustu zajímavých památek. Nejznámější je letovisko Cala Mesquida, ve kterém zažijete neskonalou romantiku.

Andalusie – pláže opatřené modrou vlajkou vám dávají jistotu, že nejsou plné odpadků, jsou střežené a k dispozici jsou šatny i sprchy. V Andaluzii je v červnu okolo 25 stupňů Celsia, prší zde jen výjimečně. Najdete zde luxusní i levnější letoviska. Nejznámější je Marbella se známým přístavem Puerto Banus. Najdete zde luxusní jachty i stylové restaurace.

Rhodos – i na Rhodosu zažijete v červnu dny plné slunce. Na severu najdete oblázkové pláže, na jihu ostrova naopak písečné. Rozhodně nesmíte vynechat návštěvu hlavního města Rhodos, které vás okouzlí.

Turecká riviéra – pobřeží mezi městy Antalya a Analya patří mezi nejnavštěvovanější turistické destinace. Je zde na 2 000 hotelů, kam míří tisíce turistů. Letovisek je tady vedle sebe naskládaných opravdu mnoho a vy si můžete vybrat dle svých požadavků. Mezi známá patří Belek, které je spíše pro golfisty, Side, V letovisku Alanya je známá Kleopatřina pláž. Kam vyrazíte s rodinou či přáteli? jsou vám k dispozici.

Populární kombinace letůSouvisející články

Tagy

Kategorie