Výhody registrace u Flymeto
  1. Silný zákaznický servis.
  2. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
  3. Garance nejlevnějšího nákupu.
 Pohodlné hledání
 Mluvíme vaším jazykem
 Prodávejte vlastní zájezdy
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Tvořte svoje itineráře
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Palma Mallorca (PMI)

Kam se vydat k moři v červnu?

U nás je stále ještě zažito, že k moři je to nejlepší v červenci a v srpnu. Je to jeden velký omyl. Nejlépe si svou dovolenou užijete v době, kdy se sezóna teprve blíží a čeká na vás čisté prostředí, příjemný, neunavený personál a nečekají na vás žádné tlačenice.

Důvodem, proč vyrazit na dovolenou v červnu je především nízká cena zájezdů. Pětihvězdičkový hotel, který je pro vás v sezóně nedosažitelný, je v červnu o několik tisíc levnější. Máte jistotu, že na pláži budou k dispozici volná lehátka, nebudou přeplněné hotelové bazény a u baru nemusíte dlouho čekat na svou oblíbenou piňa coládu.

Kam vyrazit v červnu za teplem a mořem?

Mallorca – nejoblíbenější z Baleárských ostrovů, jsou zde klidná a příjemná letoviska, nádherné pláže a spoustu zajímavých památek. Nejznámější je letovisko Cala Mesquida, ve kterém zažijete neskonalou romantiku.

Andalusie – pláže opatřené modrou vlajkou vám dávají jistotu, že nejsou plné odpadků, jsou střežené a k dispozici jsou šatny i sprchy. V Andaluzii je v červnu okolo 25 stupňů Celsia, prší zde jen výjimečně. Najdete zde luxusní i levnější letoviska. Nejznámější je Marbella se známým přístavem Puerto Banus. Najdete zde luxusní jachty i stylové restaurace.

Rhodos – i na Rhodosu zažijete v červnu dny plné slunce. Na severu najdete oblázkové pláže, na jihu ostrova naopak písečné. Rozhodně nesmíte vynechat návštěvu hlavního města Rhodos, které vás okouzlí.

Turecká riviéra – pobřeží mezi městy Antalya a Analya patří mezi nejnavštěvovanější turistické destinace. Je zde na 2 000 hotelů, kam míří tisíce turistů. Letovisek je tady vedle sebe naskládaných opravdu mnoho a vy si můžete vybrat dle svých požadavků. Mezi známá patří Belek, které je spíše pro golfisty, Side, V letovisku Alanya je známá Kleopatřina pláž. Kam vyrazíte s rodinou či přáteli? jsou vám k dispozici.

Populární kombinace letůSouvisející články

Tagy

Kategorie