Letenky

Odkud

PRG (PRG)   VIE (VIE)

Kam

Varna (VAR)

Odlet

Cestující

2

Kam do delfinária? Do Varny!

Od: #flymeto   |   7. listopadu 2015

Třetím největším městem Bulharska je Varna, a je natolik oblíbeným letoviskem, že byste jej neměli opomenout navštívit ani vy.

Kromě spousty lákadel v podobě zajímavých a nevídaných atrakcí, které v jiném bulharském letovisku jen stěží najdete, zde na vás čeká skvělá rodinná dovolená či poznávací pobyt s partou přátel. Varna vám nedovolí zažít nudu, pokud zatoužíte po chvilce odpočinku, na krásných plážích u čistého moře najdete spoustu míst, kde se budete moct uložit k relaxu. Pokud zde vyrazíte mimo prázdninovou letní sezonu, pak se na pláž můžete přijít kochat šumícím mořem.

Kde jinde, než ve Varně, prožijete vskutku pořádné zážitky, zábavu a poznáte život zdejších obyvatel.

Navštivte zoologickou zahradu v Primoryjském parku, najdete zde i námořní muzeum, Akvárium Černého moře plné pestrých podmořských živočichů.

Připravte svým dětem překvapení, na které budou dlouhá léta vzpomínat s úsměvem. V delfináriu budou chtít strávit celé dny! Bulharská Varna je nejlepší volbou pro rodiny s dětmi i zvídavé nadšence.

Také centrum a malebné uličky Varny musíte projít, jsou lemovány stromy a v letních měsících vám tak nabídnou příjemný stín.

Vydejte se do centra před setměním, nepřipravte se o nádheru osvětlené katedrály Nanebevzetí na náměstí Metropolita Simeona, která ve večerních hodinách působí doslova pohádkovým dojmem.

Udělejte si výlet i do Aladži, či do geologicky zajímavého Pobiti kamni.

Nebylo pro vás Bulharsko ničím zajímavé? Po návštěvě tohoto letoviska změníte názor, a letenky do této destinace za jedinečné ceny vás potěší dvojnásobně, proto neváhejte a rezervujte si svá místa v letadle již teď a ušetřete spoustu peněz!


comments powered by Disqus

Kategorie