Jižní Amerika má co nabídnout. Andské vrchy, Amazonský prales, Patagonské ledovce či zříceniny Inků. To je jen pár nezapomenutelných dobrodružství co vás zde čeká. Ale městský život na kontinentu má také co nabídnout a určitě si nenechte ujít ani pláže Ria.

Průvodce Brazílií
Brazílie je největší zemí v Jižní Americe s rozlohou více než 8,5 milionu kilometrů čtverečních a jednou z kulturně nejrozmanitějších a nejlidnatějších zemí světa. Eklektická směs portugalských, evropských, rodilých indiánů, afrických, asijských a blízkovýchodních přistěhovalců žije v Brazílii již po generace harmonicky. Mnozí jsou překvapeni zjištěním, že Sao Paulo má největší japonskou komunitu mimo Japonsko, zatímco nejvyšší koncentrace Němců a Italů žije na jihu v Rio Grande do Sul a v Santa Catarina.
7. srpna 2020
Číst více..
Průvodce po Peru
Peru je destinace, která si žádá být prozkoumána. V této rozlehlé a bouřlivé zemi se spojují starodávné, koloniální a moderní tradice do nezapomenutelných kulturních zážitků. Bez ohledu na typ cestujícího - historický nadšenec, dobrodruh nebo gurmán - Peru nabízí nespočetně mnoho aktivit, které uspokojí každého. Není žádným překvapením, že jeho starodávné lokality, krásná topografie a rozmanitý ekosystém přitahují návštěvníky z celého světa, díky čemuž je jedním z nejoblíbenějších cílů v Jižní Americe.
3. srpna 2020
Číst více..