Výhody registrace u Flymeto
  1. Dostaneme vás bezpečně zpátky domů.
  2. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
  3. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Tvořte svoje itineráře
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Pohodlné hledání
 Mluvíme vaším jazykem
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Boloňa (BLQ)

Ještě jste nenavštívili Mirabilandiu? Chyba, kterou byste měli co nejdříve napravit!

Pokud zbožňujete zábavu, dobrodružství, horské dráhy, a především moře v krásné Itálii, pak je park Mirabilandia přesně to pravé pro vás. ISpeed, neboli super rychlá horská dráha vám nabídne nezapomenutelný zážitek, řítit se v ní budete neuvěřitelných 120 km/hod. Za svezení stojí i 90 metrů velké horské kolo nebo super looping Katun. Součástí parku je navíc i skvělý vodní svět plný perfektních vodních atrakcí.

Zábavní park Mirabilandia leží poblíž mořského pobřeží v italské části Emilia Romagna, atrakce jsou rozděleny na několik částí, proto sem vezměte i nejmenší děti. Čeká zde na vás také různá show a vystoupení, 4D kino a noční laserová show s následným ohňostrojem. Každý si zde najde přesně to, co má rád!

Nenechte si ujít komické akrobacie, okouzlující muzikály, nebo dokonce úžasné kaskadérské představení s auty a motorkami.

Dále si zde každý milovník adrenalinu může vychutnat volný pád z 60 metrů vysoké věže Discovery nebo naopak prudce vzlétnout do oblak vystřelením z věže Columbia.

Najdete zde i Dům hrůzy Phobia, kde zažijete hororová dobrodružství mezi děsivými příšerami! Nejmenší návštěvníci parku si užijí zábavu v bludišti a bazénech s barevnými míčky. Vydat se mohou i na výlet do největší říše dinosaurů, do Dinolandu!

V horkých letních dnech najdete osvěžující zábavu na skvělých vodních atrakcích (rafting a vodní dráhy s gejzíry, vodopády, tobogány, apod.).

Podlehněte i vy kouzlu tohoto senzačního zábavního parku, vezměte své děti na dovolenou snů, kde se rozhodně nebudou nudit na rozpálené pláži, ale dokonale zde vybijí svou nekonečnou dětskou energii.

zakoupíte levně pouze u nás, rezervujte si letenky včas a ušetřete ještě více peněz!Související články

Tagy

Kategorie