Letenky

Odkud

PRG (PRG)   VIE (VIE)

Kam

Boloňa (BLQ)

Odlet

Cestující

2

Ještě jste nenavštívili Mirabilandiu? Chyba, kterou byste měli co nejdříve napravit!

Od: #flymeto   |   7. prosince 2015

Pokud zbožňujete zábavu, dobrodružství, horské dráhy, a především moře v krásné Itálii, pak je park Mirabilandia přesně to pravé pro vás. ISpeed, neboli super rychlá horská dráha vám nabídne nezapomenutelný zážitek, řítit se v ní budete neuvěřitelných 120 km/hod. Za svezení stojí i 90 metrů velké horské kolo nebo super looping Katun. Součástí parku je navíc i skvělý vodní svět plný perfektních vodních atrakcí.

Zábavní park Mirabilandia leží poblíž mořského pobřeží v italské části Emilia Romagna, atrakce jsou rozděleny na několik částí, proto sem vezměte i nejmenší děti. Čeká zde na vás také různá show a vystoupení, 4D kino a noční laserová show s následným ohňostrojem. Každý si zde najde přesně to, co má rád!

Nenechte si ujít komické akrobacie, okouzlující muzikály, nebo dokonce úžasné kaskadérské představení s auty a motorkami.

Dále si zde každý milovník adrenalinu může vychutnat volný pád z 60 metrů vysoké věže Discovery nebo naopak prudce vzlétnout do oblak vystřelením z věže Columbia.

Najdete zde i Dům hrůzy Phobia, kde zažijete hororová dobrodružství mezi děsivými příšerami! Nejmenší návštěvníci parku si užijí zábavu v bludišti a bazénech s barevnými míčky. Vydat se mohou i na výlet do největší říše dinosaurů, do Dinolandu!

V horkých letních dnech najdete osvěžující zábavu na skvělých vodních atrakcích (rafting a vodní dráhy s gejzíry, vodopády, tobogány, apod.).

Podlehněte i vy kouzlu tohoto senzačního zábavního parku, vezměte své děti na dovolenou snů, kde se rozhodně nebudou nudit na rozpálené pláži, ale dokonale zde vybijí svou nekonečnou dětskou energii.

zakoupíte levně pouze u nás, rezervujte si letenky včas a ušetřete ještě více peněz!


comments powered by Disqus

Tagy

Kategorie