Letenky

Odkud

PRG (PRG)   VIE (VIE)

Kam

Evropa (Evropa)

Odlet

Cestující

2

Je libo filmový a zábavní park Movie Park Germany?

Od: #flymeto   |   27. prosince 2015

Filmový a zábavní park Movie Park Germany v Bottropu je jedním z mála v Německu takového typu. Čeká na vás 5 tématických oblastí s více než čtyřiceti atrakcemi a exkluzívních show z filmového světa snů nabízí akci a zábavu pro celou rodinu.

Nenechte si ujít divoké horské dráhy, neobyčejně živé show jako z Hollywoodu, mnoho skvělých atrakcí pro celou rodinu, například tématická část Nickland je postavená speciálně pro děti, stejně jako setkání se světově proslulými hvězdami kreslených seriálů jsou zárukou toho, že den strávený v zábavním parku Movie Park Germany bude zážitkem i pro nejmladší členy rodiny.

Movie Park neboli Hollywood uprostřed Německa nabízí tolik zábavy, že ani nebudete vědět, kde začít. Tady zažijete neopakovatelný den plný legrace a krásných zážitků. Po dlouhé zábavě navštivte i jednu z restaurací a načerpejte nové síly na další atrakce.

Děti se tu setkají s proslulými postavičkami animovaných filmů, v Nicklandu na ně čeká SpongeBob a jeho kamarádi, na horské dráze Van Helsing’s Factory je budou ve tmě pronásledovat animovaní upíři a v Době ledové - 4D si užijí dobrodružství vedle Cida, Mannyho a Diega. O dokonalou zábavu se pak postarají také dinosauři a Želvy Ninja, které se svou dětskou autoškolou provedou děti trasou plnou zatáček.

V Movie Parku si přijdou na své i dospělí třeba na strašidelné plavbě po tajemné řece, v kosmické lodi cestou na Mars nabo při zdánlivě nekonečném šedesátimetrovém pádu z věže The High Fall či na závratné horské dráze MP Xpress.

Letenky do Düsseldorfu za akční ceny zakoupíte jedině u nás, proto neváhejte a využijte této skvělé nabídky ještě dnes!


comments powered by Disqus

Tagy

žádné tagy

Kategorie