Letenky

Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Evropa (Evropa)

Odlet

Cestující

2

Pojistěte se před cestou do zahraničí
Chystáte se vyrazit na dovolenou do exotických krajin nebo jen blízko za hranice ČR? V každém případě byste se měli před odjezdem informovat ohledně cestovního pojištění. Bez něj se Vám totiž dovolená může dosti prodražit. Ne vždy na vás čekají jen příjemné zážitky, mohou na vás číhat různá nebezpečí. V zahraničí byste si bez cestovního pojištění museli uhradit sami léčebné výlohy. Jako občané ČR máte v případě potřeby nárok na nezbytnou zdravotní péči v členských zemí EU, Evropského hospodářského prostoru a ve Švýcarsku.
Číst více..

Je libo filmový a zábavní park Movie Park Germany?

Od: #flymeto   |   27. prosince 2015

Filmový a zábavní park Movie Park Germany v Bottropu je jedním z mála v Německu takového typu. Čeká na vás 5 tématických oblastí s více než čtyřiceti atrakcemi a exkluzívních show z filmového světa snů nabízí akci a zábavu pro celou rodinu.

Nenechte si ujít divoké horské dráhy, neobyčejně živé show jako z Hollywoodu, mnoho skvělých atrakcí pro celou rodinu, například tématická část Nickland je postavená speciálně pro děti, stejně jako setkání se světově proslulými hvězdami kreslených seriálů jsou zárukou toho, že den strávený v zábavním parku Movie Park Germany bude zážitkem i pro nejmladší členy rodiny.

Movie Park neboli Hollywood uprostřed Německa nabízí tolik zábavy, že ani nebudete vědět, kde začít. Tady zažijete neopakovatelný den plný legrace a krásných zážitků. Po dlouhé zábavě navštivte i jednu z restaurací a načerpejte nové síly na další atrakce.

Děti se tu setkají s proslulými postavičkami animovaných filmů, v Nicklandu na ně čeká SpongeBob a jeho kamarádi, na horské dráze Van Helsing’s Factory je budou ve tmě pronásledovat animovaní upíři a v Době ledové - 4D si užijí dobrodružství vedle Cida, Mannyho a Diega. O dokonalou zábavu se pak postarají také dinosauři a Želvy Ninja, které se svou dětskou autoškolou provedou děti trasou plnou zatáček.

V Movie Parku si přijdou na své i dospělí třeba na strašidelné plavbě po tajemné řece, v kosmické lodi cestou na Mars nabo při zdánlivě nekonečném šedesátimetrovém pádu z věže The High Fall či na závratné horské dráze MP Xpress.

Letenky do Düsseldorfu za akční ceny zakoupíte jedině u nás, proto neváhejte a využijte této skvělé nabídky ještě dnes!

Letenky do oblíbených destinací

Letenky obsahují všechny poplatky a taxy vyjma příplatků za zavazadla navíc.


comments powered by Disqus

Tagy

žádné tagy

Kategorie

#tipy