Výhody registrace u Flymeto
  1. Generátor nejlevnějších letenek.
  2. Umíme se o vás během cesty postarat.
  3. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
 Mluvíme vaším jazykem
 Pohodlné hledání
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Tvořte svoje itineráře
 1.5 milionů hotelů do 10s
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Evropa (Evropa)

Jak v zahraničí ušetřit za ubytování

Plánujete dovolenou a rádi byste znali způsob, jak ušetřit za ubytování? Jak ušetřit za letenky jsme se již zmiňovali, nastává tedy čas najít vhodné ubytování pro vaši nezapomenutelnou dovolenou.

Rezervujte si ubytování online

S pomocí internetových portálů usnadňujících hledání správného ubytování si vyberte lokalitu, datum a délku pobytu, cenové rozpětí a počet hvězdiček, jedním z nejlepších webových portálů tohoto typu je Booking, kde najdete ubytování v luxusních hotelech až po levné hostely či ubytovny. S podobným zaměřením je web Hostelbookers, nicméně postrádá českou verzi. Hledat se vyplatí i na Hihostels, kde najdete nabídku hostelů netradičních kategorií. Například milovníci historie zde najdou hotely nacházející se v oblastech světového kulturního dědictví UNESCO, ale i milovníci přírody najdou nabídku hotelů v národních parcích po celém světě.

Slevové portály

Také na slevových portálech můžete natrefit na levné ubytování nebo celou dovolenou! Některé pobytové zájezdy jsou již zajištěny i s dopravou. Využijte pobyty se slevou k moři či do hor, lázní a zábavních parků. Ušetřit můžete i více než polovinu z původní ceny, nabídky jsou zde však časově omezené, proto neváhejte!

Roommates

Zde se vám nabízí zažít během cestování cosi netradičního - především můžete potkat nové lidi a přitom ušetřit. Portál Roommates zprostředkovává ubytování u někoho doma. Najdete zde spolubydlícího, nabídek z celého světa je zde velké množství.

Homeexchange

Pobyt v hotelech a jiných ubytovacích zařízeních je pro vás příliš rutinní? Vstupte na webový portál Homeexchange umožňující vzájemnou výměnu domů či bytů. Ačkoliv u nás není tento způsob ubytování příliš rozšířený, vy si ho můžete vyzkoušet! Jelikož se jedná o výměnu, za ubytování tedy nezaplatíte ani korunu, díky tomu si nyní můžete dovolit jet i do cenově výrazně dražších světových destinací.Tagy

žádné tagy

Kategorie