Výhody registrace u Flymeto
  1. Garance nejlevnějšího nákupu.
  2. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.
  3. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
 500 milionů letů do 10s
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Pohodlné hledání
 Tvořte svoje itineráře
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Evropa (Evropa)

Jak v zahraničí ušetřit za ubytování

Plánujete dovolenou a rádi byste znali způsob, jak ušetřit za ubytování? Jak ušetřit za letenky jsme se již zmiňovali, nastává tedy čas najít vhodné ubytování pro vaši nezapomenutelnou dovolenou.

Rezervujte si ubytování online

S pomocí internetových portálů usnadňujících hledání správného ubytování si vyberte lokalitu, datum a délku pobytu, cenové rozpětí a počet hvězdiček, jedním z nejlepších webových portálů tohoto typu je Booking, kde najdete ubytování v luxusních hotelech až po levné hostely či ubytovny. S podobným zaměřením je web Hostelbookers, nicméně postrádá českou verzi. Hledat se vyplatí i na Hihostels, kde najdete nabídku hostelů netradičních kategorií. Například milovníci historie zde najdou hotely nacházející se v oblastech světového kulturního dědictví UNESCO, ale i milovníci přírody najdou nabídku hotelů v národních parcích po celém světě.

Slevové portály

Také na slevových portálech můžete natrefit na levné ubytování nebo celou dovolenou! Některé pobytové zájezdy jsou již zajištěny i s dopravou. Využijte pobyty se slevou k moři či do hor, lázní a zábavních parků. Ušetřit můžete i více než polovinu z původní ceny, nabídky jsou zde však časově omezené, proto neváhejte!

Roommates

Zde se vám nabízí zažít během cestování cosi netradičního - především můžete potkat nové lidi a přitom ušetřit. Portál Roommates zprostředkovává ubytování u někoho doma. Najdete zde spolubydlícího, nabídek z celého světa je zde velké množství.

Homeexchange

Pobyt v hotelech a jiných ubytovacích zařízeních je pro vás příliš rutinní? Vstupte na webový portál Homeexchange umožňující vzájemnou výměnu domů či bytů. Ačkoliv u nás není tento způsob ubytování příliš rozšířený, vy si ho můžete vyzkoušet! Jelikož se jedná o výměnu, za ubytování tedy nezaplatíte ani korunu, díky tomu si nyní můžete dovolit jet i do cenově výrazně dražších světových destinací.Tagy

žádné tagy

Kategorie