Dovolená v Anglii

Země Britského království, výrazné Evropské velkoměsto Londýn, nízké pahorky, živé ploty, gotický styl, bohatá historie, kultura a překrásná příroda. To vše najdete v Anglii. Ať se vydáte jakýmkoliv směrem, má tato země co nabídnout. Ať už se rozhodnete navštívit Londýn, Birmingham, Leeds, Liverpool, Manchester či Cambridge zaujme vás půvab anglických měst a vesnic. Pár důležitých rad, které se vám budou při návštěvě Británie hodit. Jak už většina lidi ví, v Anglii se jezdí na opačné straně než u nás.

Číst více..

Dovolená v Tunisku

Na jiném kontinentu, přesto tak blízko k tomuto přímořskému ráji! Pokud hledáte levnou, exotickou dovolenou, určitě vycestujte do Tuniska! Sezóna začíná počátkem května a trvá do konce října. Ti, kteří mají rádi skutečné teplo a teplou mořskou vodu, by měli do země přicestovat mezi červencem a srpnem. Následující graf ukazuje průměrnou teplotu počasí a vody. Místní obyvatelé jsou velmi přátelští a pohostinní, což není divu, protože přibližně 70% příjmů země je z cestovního ruchu.

Číst více..

Maastricht město zábavy

Orlando, město splněných snů

New Yorkem na kole
New Yorkem na kole
Severní Amerika · New York - USA
Číst více..

Psí pláže

Víkendy ve dvou do 20.000 Kč
Užijte si tak trochu jiný víkend se svým partnerem. V těchto evropských metropolích se s třídenním výletem (2 noci) pro 2 osoby vejdete do 20 000 Kč. A to včetně letenek, ubytování, jídla, návštěvy hlavních památek i nějaké té kávy s dezertem na zahrádce restaurace v historickém centru. Částky jsou orientační a vycházejí z průměrných cen letenek a ubytování, restaurací a hlavních památek ve městě. Záleží jen na vašem vkusu, čemu dáte přednost.
Číst více..

Víkendy pro dva

Umělec Banksy