Výhody registrace u Flymeto
  1. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.
  2. Generátor nejlevnějších letenek.
  3. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Tvořte svoje itineráře
 500 milionů letů do 10s
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Mluvíme vaším jazykem
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Nice (NCE)

Francouzská riviéra pro lákavou dovolenou

Pobřeží s velkou historií. Oblast která se v cizině i ve francouzské domovině těší té největší oblibě. Nejslavnější město na riviéře Centro Pe se usadilo v zálivu. Malý rybářský přístav začal být slavný na začátku padesátých let, díky umělcům a intelektuálům kteří zde jezdili strávit léto.Před 60lety si malé pobřežní město díky filmovým můzám připlulo hrdý titul světové metropole filmu.

Francouzská riviéra nabízí krásné azurové moře, spoustu pláží, letovisek a množství památek.Můžete se stavit na výborné francouzské víno které lze najít ve většině hospůdkách.

Při procházkách objevíte krásy uliček Nice a kouzelný dojem spatříte v mořském parku Marineland v Antibes

Užít bys te si měli celodenní výlet do Verdonského kaňonu a Saint Tropez, pří zastávkách si můžete povšimnout krásných výhledů. V Cannes vás čeká ohromná prohlídka přístavu a okolí Festivalového paláce, nevynechejte ani historické ulice Croisette a hotely v okolí pláží.

Menton- je lázenské město pojmenováno jako Tajná Riviéra, protože se schovává mezi výběžky hor. Opětovně zde najdete ohromné pláže, legendární památky(např. kostel St. Michel) a vynechat by jste neměli ani citronové slavnosti.

Na dovolenou ve Francouzské riviéře by jste měli jet aspon na 5 dní aby jste stihli něco projít a užít si tak parádní dovolenou ať už na plážích nebo po památkách. Nezapomeňte si včas rezervovat .

Saint-tropez

Podle většiny je to jedno z nejznámějších míst Francie.Točily se zde filmy o četníkovi ze Saint-Tropez.Je to rybářská vesnice s nekonečnou pláží a bílým pískem. Její četnická budova patří mezi nejfotografovanější budovy Francie.

====NICE ====

město s romantickou historickou oblastí i palmovou Anglickou promenádou, vyhlídka Le Chateau na město a legendární původně římský přístav, kde je možnost koupání.

A neměli by jste si zapomenout udělat i volný den u moře.Související články

Tagy

Kategorie