Výhody registrace u Flymeto
  1. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.
  2. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti cestování.
  3. Umíme se o vás během cesty postarat.
 500 milionů letů do 10s
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Mluvíme vaším jazykem
 Pohodlné hledání
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Evropa (Evropa)

Exotické destinace, kam stojí za to se vypravit

Plánujete si dovolenou? Pak zvažte jednu z exotických destinací. Rozhodně stojí za to, aby jste je navštívili třeba kvůli azurově modrému moři a nekonečným plážím s bílým pískem.

Dominikánská republika s nápojem Mama Juana

V Dominikánské republice naleznete směsi dobrého pití, jídla, zábavy a potkáte zde milý a usměvavý personál. Dominikánci se řídí heslem maňana - tedy zítra a je možné, že se tímto zvykem hodně rychle nakazíte. Chcete se ubytovat v zaručeném luxusu? Rozhodně si dopřejte pětihvězdičkový hotel. Potěší vás stoly plné ovoce, které v našich obchodech jistě nenajdete. Ochutnejte čerstvý kokos nebo si ubalte vlastní doutník. Chcete vidět čerstvé kakao? Ochutnat nápoj Mama Juana? Tak se do Dominikánské republiky co nejdříve vypravte.

Kuba, v rytmu Salsy

Dovolená strávená na Kubě ve vás ponechá vzpomínky na rytmy Salsy, voňavé doutníky a chuť Piňacolady. Zažijete zde nečekané dobrodružství, na Kubě se rozhodně nudit nebudete. Nesmíte zapomenout navštívit pláž Varadero, která má 20 km. Nejkrásnějším městem je Havana, kterou je nezbytné si prohlédnout. Cesta na tento tropický ostrov s nádechem minulosti rozhodně stojí za to.

Maledivy s křišťálově průzračnou vodou

Maledivy nabízejí nádhernou přírodu, krásné pláže a průzračnou vodu. Ideální místo na romantické procházky po plážích s palmami i na šnorchlování. Pod hladinou můžete pozorovat hejna rybek, želv, murén, rejnoků i chobotnic. Na Maledivách si dosyta můžete užít vodních sportů jako je windsurfing, vodní lyžování, plachtění na kataránu nebo potápění mezi vraky lodí, které zde ztroskotaly.

Vyberte si na míru kteroukoliv exotickou destinaci. Můžete získat za výhodné ceny.Tagy

žádné tagy

Kategorie