Výhody registrace u Flymeto
  1. Dostaneme vás bezpečně zpátky domů.
  2. Garance nejlevnějšího nákupu.
  3. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
 500 milionů letů do 10s
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Tvořte svoje itineráře
 Sdílejte nabídky s přáteli
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Johannesburg (JNB)

Dovolená v Jihoafrické Republice

Dovolená v Jihoafrické republice je plná exotiky, krásných nedotčených pralesů a afrických zvířat. S ovládáním anglického jazyku nebudete mít problém se zde domluvit. Doporučujeme jen prevenci proti malárii, která se může občas vyskytnout v parku Kruger. Očkování jsou velmi důležitá, některé jsou povinné a některé doporučené.

Co zde můžete navštívit?

Kruger park- je nejstarší africký park. Jméno má po Paulovi Krugerovi.V roce 1902 byl vyhlášen, dnes je nejznámější přírodní zajímavostí a nejnavštěvovanější oblastí Jižní Afriky.

Botswana- Je nejkrásnějším místem a ubytováním Afriky, s návštěvou této bezpečné destinace budete mít vždy nezapomenutelné zážitky. Můžete se zde ubytovat na 5* lodgích nebo stanovat venku. Aby příroda zůstala krásně zachována klade se zde důraz na dodržování malého počtu turistů.

Pretoria- je hlavní a administrativní město Jihoafrické republiky. Je známé svými legendárními budovami, fialově kvetoucími ulicemi, muzei, památníky a zahradami. V koloniálním období byli ve městě postaveny vládní budovy Union Buildings, které byly sídlem prezidenta Nelsona Mandely.

Kiberley- Aneb město diamantů, které vzniklo mezi lety 1871 a 1914 a vyrostlo kolem Velké jámy. Je to hlavní město provincie Severní Kapsko.

Bloemfontein- Je známé pod jménem jako město růží. Neboť v parku King´s naleznete přes 4 tisíce keřů s růží. Toto místo zaujme hlavně dámy, květiny jsou zde hned na prvním místě, protože je tady i 6 tisíc orchidejí v Hamilton Parku. Ve městě ale také najdete i mnoho památek z Anglo-búrské války a koloniálních budov.

Kde se ubytovat?

Simbavati Hilltop Lodge- Má 4 hvězdičky. Ubytování je zde na luxusních lodgích, které jsou uloženy na úpatí hory v Krugrově parku.Je zde největší výskyt zvěře a romantika vás zde taky nemine.

Entabeni Safari & Golf- Má 5 hvězdiček. Je to soukromá rezervace, ideální spíše pro rodinu s dětmi nebo při svatebích cestách. Ubytování je zde na lodgích bez plotů.

Grande Roche Hotel- S 5 hvězdičky je uložený v těch nejlepších vinicích z Jihoafrické republiky.Související články

Tagy

Kategorie