Letenky

Odkud

PRG (PRG)   VIE (VIE)

Kam

Tunis (TUN)

Odlet

Cestující

2

Dovolená u moře v zemi bohaté na historii

Od: #flymeto   |   17. října 2015

Hledáte zajímavou destinaci pro nadcházející dovolenou? Toužíte poznat historií protkanou, nádhernou zemi v severní Africe?

Dovolená Tunisko splní všechna vaše očekávání, která od luxusní dovolené očekáváte. V letních měsících zde průměrné teploty v srpnu šplhají až k 33 °C. Příjemné počasí v Tunisku však panuje i v zimě. Nejlepší měsíce pro návštěvu jsou konec června, přelom září a října, kdy, kromě prohlídky historických památek, můžete využít některou z místních pláží ke slunění, a azurové moře vás zláká ke koupání.

Pokud zatoužíte po dobrodružství, je tady pro vás k dispozici projížďka v jeepech po písečných dunách, nebo na velbloudím hřbetě, skvělé zážitky, na které bude radost vzpomínat.

Vybrat si můžete letovisko na pevnině, nebo zamiřte na ostrov Djerba. Neodoláte dovolené v exotice plné procházek krásnými městečky plných vůní jasmínu a mátového čaje. Nezapomeňte ochutnat také místní speciality za doprovodu zvuku podmanivé orientální hudby.

Pokud si budete chtít aktivně odpočinout při sportu, využijte i zdejší stále zelená golfová hřiště, windsurfing i plachtění.

Země plná slunce, pmátek a míst k odpočinku potěší vaše srdce už od samotného příletu.

Za prohlídku stojí hlavně metropole Tunis, kde je počasí mírnější i v letním období.

Na kopci uvidíte stojící citadelu Kasba s mešitou, kolem ní se rozkládá staré město Arabů Medina, která je jedním z nejzachovalejších islámských středověkých měst. V bývalém paláci sídlí muzeum Bardo, kde je vystavena expozice mnoha památek ze starověkého Kartága, na ruinách Antoniových lázní je pak postaveno Národní muzeum, které určitě navštivte také. Častým cílem turistů jsou především trosky Kartága.

Tunisko je lákavá země, proto neváhejte a ihned zakupte letenky do skvostu severní Afriky, kde na vás čeká spousta dobrodružství.

Letenky levně do Tuniska pouze u nás za bezkonkurenční ceny!


comments powered by Disqus

Tagy

Kategorie