Výhody registrace u Flymeto
 1. Silný zákaznický servis.
 2. Garance nejlevnějšího nákupu.
 3. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
 Tvořte svoje itineráře
 500 milionů letů do 10s
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Mluvíme vaším jazykem
 Sdílejte nabídky s přáteli
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Mahe Island (SEZ)

Nejlepší věci na světě jsou zážitky a poznání
Chystáte se na dovolenou či jen na poznávací víkend do zahraničí? Toužíte navštívit sousední země, nebo ostrov v dalekých končinách? Nabídky cestovních kanceláři jsou pro vás nevýhodné, nezajímavé, omezené? Cestovní kanceláře lákají na komfort, člověk nenese tíhu zodpovědnosti a nemusí dopředu nic plánovat. Před cestou na “vlastní pěst” si rozhodně přečtěte informace o dané zemi a místě, kde hodláte nějaký čas pobývat. Cenné rady získáte v tištěných průvodcích, časopisech, na webech osobních zkušeností cestovatelů, jež danou oblast navštívili, díky kterým se můžete vyhnout nepříjemnostem spojených s cestou, vyvarovat se chyb, a svou cestu si můžete lépe naplánovat.
17. srpna 2015 2 min čtení
Číst více..

Dovolená u moře Seychely

Překrásné pláže, tyrkysová voda a mnoho malých ostrůvků, z nichž každý může nabídnout své krásy. Na Seychelách budete mít stále co objevovat, ať už se jedná o přírodu, či překrásný svět pod vodou. Seychelskou republiku tvoří desítky malých ostrůvků, které se nachází v Indickém oceánu severně od Madagaskaru.

S místními se dorozumíte snadno, protože vedle kreolštiny zvané seselwa ovládají také angličtinu nebo francouzštinu. Tropické rovníkové podnebí se zde projevuje průměrnými teplotami blížícími se k 30 stupňům, a to je záruka krásného počasí po celý rok. Také se zde objeví občas déšť, zejména přes naše zimní období. Žulové skály krásně doplňují charakteristický obraz Seychel v každém pohledu na tomto krásném místě.

Cesta na Seychely trvá přibližně 15 hodin, doba cesty se odvíjí od délky přestupu. Naším tipem na na letenku cena v poměru s časem je tento let

Mahe Island - Vydejte se s námi na dovolenou
Hledat

Nabízíme ještě levnější letenky a ubytování..

#Dějiny
Flymeto - Dovolená u moře Seychely
Flymeto - Dovolená u moře Seychely
Proč vycestovat do Afriky s námi?
 1. Umíme se o vás během cesty postarat.
 2. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti cestování.
 3. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
 500 milionů letů do 10s 1.5 milionů hotelů do 10s Mluvíme vaším jazykem

Na Seychelách nečekejte velká zvířata, přesto je možné v tropickém deštném pralese vidět mnoho zvířecích druhů. Desítky druhů savců a ptáků, plazi, obojživelníky i spousta hmyzu, budou pro Vás jistě velkým zážitkem, který se na tomto místě nabízí. Skoro polovina území je tu pečlivě chráněna státem a je vyhlášena jako přírodní rezervace. Pokud se rozhodnete pro dovolenou na Seychelách, nenechte si určitě ujít pohled na podmořský svět – v Indickém oceánu tady žije mnoho druhů ryb, paryb, včetně žraloků obrovských, želv, krabů a sasanek.

Další neodmyslitelný krok je výběr ubytování, který Vám může celý pobyt udělat ještě kouzelnějším zážitkem. Na místě lze vybírat z průměrných, až nadstandartní ubikací.

 1. Villa Cabllero Luxury Villa
 2. Valmer Resort
 3. Fairytern Chalets
Flymeto - Dovolená u moře Seychely

V místní kuchyni můžete ochutnat vlivy ostatních světových gastronomií, například francouzské, indické nebo čínské. Hlavní roli zde hraje rýže, skvěle připravené plody moře, nebo můžete ochutnat čerstvě uloveného tuňáka či barakudu. Ani kořením se na Seychelách nešetří, pestrá paleta chutí od sladkých, až po ty ostré vás provede světem místní gastronomie. Rozhodně na své si přijdou milovníci tropického ovoce, kterého je na ostrovech dostatek a chuťově se s tím, co najdete u nás, nedá srovnávat.

Často kladené dotazy o dovolené u moře na Seychelách

Kde koupit letenky na Seychely?

Nejvýhodnější lety z Prahy s přestupem v Dubaji můžete najít v našm online vyhledávači.

Jak dlouho trvá let na Seychely?

Doba letu z Prahy na Seychely = trvá asi 15 hodin. Doba cesty závisí na přestupech a v průměru se pohybuje mezi 15 a 20 hodinami. Vzdálenost z Prahy = 7.149 km

Platí nějaká cestovní omezení na Seychely?

Od 25. března 2021 jsou Seychely otevřeny všem turistům ze všech států světa, kromě Jihoafrické republiky. Cestující je povinen absolvovat RT-PCR test na Covid-19 maximálně 72 hodin před odletem na Seychely. Negativní výsledek testu je nutné ještě před cestou vložit do elektronického formuláře Health Travel Authorization: https://seychelles.govtas.com/. Rychlý antigenní test není uznáván. Výsledek RT-PCR testu musí být v anglickém nebo francouzském jazyce. Cestující je rovněž povinen předložit potvrzení o ubytování na celou dobu pobytu.

Proč letět na Seychely s námi?

 1. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti cestování.

 2. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.

 3. Dostaneme vás bezpečně zpátky domů.Související články

Kategorie