Výhody registrace u Flymeto
  1. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
  2. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.
  3. Dostaneme vás bezpečně zpátky domů.
 Mluvíme vaším jazykem
 500 milionů letů do 10s
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Tvořte svoje itineráře
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Male (MLE)

Co takhle spojit letní dovolenou se svatebním obřadem?

Svatby v zahraničí jsou stále v kurzu, víte však které destinace platí za ta nejromantičtější místa pro uskutečnění vaší svatby?

Potrpíte si na luxus? Svatba na Maledivách bude ta, na kterou nikdy nezapomenete! Maledivy jsou bezesporu jednou z nejluxusnějších lokalit na světě. Místní pětihvězdičkový resort Conrad Maldives Rangari Island získal dvě ocenění pro nejlepší místo na dovolenou na celém světě.

Bosí, jen v lehkém bílém plážovém oblečení, při západu slunce, jistě je zřejmé, že nejoblíbenějším místem pro svatební obřad jsou zdejší pláže, další možností jsou však i hotelové zahrady.

Netradiční svatbu můžete prožít i pod vodou v neoprenu, kdy oddávajícím bude potápěčský instruktor.

Svatba v Las Vegas? Bude vás stát jen pár kaček!

Ve městě hříchu a hazardu si každý rok řekne své “ano” na dvěstě tisíc párů, není divu, obřad je zde totiž otázkou jen několika málo minut. Za poplatek vám zde navíc půjčí přímo před obřadní síní svatební šaty, kytici, dokonce i svědky.

Za další poplatek je možné zajistit i přímý přenos na internetu pro rodinné příslušníky. Skvělé je, že českými úřady je sňatek v Las Vegas uznán.

Svatba na ostrově srdce?

Vesnička Tiki Village a polynéský chrám marae, květiny, věnce a budoucí novomanželé připlouvající na lodi – poznáváte svou představu o svatbě na ostrově Tahiti - “ostrově srdce”?

Do výčtu oblíbených míst pro snoubence skvěle zapadne také polynéský ostrov Huahine, jež je doslova rájem cestovatelů a surfařů. I zde najdete to své vysněné místo, které vám chybí k dokonalé veselce.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z výše uvedených destinací, nezapomeňte si rovnou rezervovat také letenky, které u nás koupíte za jedinečné ceny. Procestujte s námi celý svět, vyberte si u nás také to pravé místo pro vaše následné líbánky!

Populární kombinace letůSouvisející články

Kategorie