Výhody registrace u Flymeto
  1. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.
  2. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
  3. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti cestování.
 Mluvíme vaším jazykem
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Tvořte svoje itineráře
 Pohodlné hledání
 500 milionů letů do 10s
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Evropa (Evropa)

Chorvatsko nemusíte navštěvovat jen v létě

Mezi první hojně navštěvovaná turistická místa patří od poloviny 19. století Opatija která byla v roce 1890 jedním z nejvýznamnějších evropských lázeňských středisek. V současné době turisté navštěvují především členité pobřeží Jaderského moře s mnoha ostrovy a historickými městy, jako Dubrovník Split, Zadar, Trogir, Šibenik nebo Rijeka. Orebič je malebné přístavní městečko ležící na tzv. Kapitánské riviéře v jihozápadní části 65 km dlouhého poloostrova Pelješac. Z vnitrozemí je nejnavštěvovanější národní park Plítvická jezera, zapsaný mezi památky světového dědictví UNESCO a hlavní město Záhřeb. V zemi je 8 národních parků a 7 památek světového dědictví.

Kvarner

Tento různorodý region vás po pouhých několika krocích povznese k oblakům. Vaše dovolená snů začíná na Kvarneru, populárni destinaci s tradicí dlouhou 150 let. Navštivte slunečné ostrovy a zavítejte do Opatije s jejími zelenými parky a dlouhou pobřežní promenádou.

Scenérie se zcela mění, když se ocitnete v lesnaté a hornaté oblasti Gorski kotar. Tyto “plíce Chorvatska” jsou domovem orlů, vlků a medvědů. Vyznačují se blahotvorně čerstvým vzduchem, který prospívá alpinistům a cyklistům ze všech koutů světa. Přidejte se k nim!

Střední Chorvatsko

Vnitrozemské Chorvatsko je oázou klidu, kde mírné kopce skrývají staré lesy, vinohrady a řeky Sávu, Drávu a Muru, které skýtají osvěžení v letních vedrech.

Tento region, který se rozkládá na sever a severozápad od chorvatského hlavního města, skrývá řadu středověkých měst, jako jsou Koprivnica nebo Varaždín, venkovské zámky například Trakošćan, a lázně s termální vodou, které jsou ideální destinací, když potřebuje obnovit energii a životní elán.

Slavonie

Slavonie je oblast legend, jejíž mýty a tajemství se hrdě přenášejí z generace na generaci. Slavonci křečovitě udržují své tradice, jako jsou dožínky, lidové kroje a populární místní hudba.

Zároveň jsou pohostinnými hostiteli, kteří jsou vždy ochotní se přátelit nad skleničkou jednoho z četných kvalitních vín zrozených z místní úrodné půdy a při soustu některé z lokálních pálivých specialit, jako jsou guláš “čobanac” nebo rybí paprikáš.

Nezapomeňte si zakoupit .Tagy

žádné tagy

Kategorie