Výhody registrace u Flymeto
  1. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.
  2. Silný zákaznický servis.
  3. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Tvořte svoje itineráře
 Pohodlné hledání
 Prodávejte vlastní zájezdy
 500 milionů letů do 10s
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Chicago (ORD)

Město Al Capona

Třetí největší město USA nesmí chybět ve vašem cestovatelském itineráři! Je dosti neuvěřitelné, že právě v Chicagu najdete také početné kolonie Čechů. Dokonce i jedna z městských částí se pyšní jménem Pilsen.

Kromě obdivování krás ulic, architektury a jedinečných scenérií u jezera při západu slunce, udělejte si výlet také do Navy Pier, kde úspěšně funguje vlastní tramvajová linka, hlavně zde najdete uzlový dopravní bod jezera Michigan. Tady máte jedinečnou příležitost spatřit připlouvající obří nákladní lodě. Poté se nechte zlákat zábavními atrakcemi, které sem lákají turisty i místní obyvatele k luxusní zábavě.

V centru města stojí nejvyšší budova USA – Sears Tower. Zdatným jedincům se po zdolání jejího 103. podlaží naskytne unikátní výhled na široké okolí Chicaga.

Možná také stojí za zmínku, že zde také končí velice slavná silnice Route 66, a nachází se zde i fontána známá z některých televizních pořadů.

Nejvyhledávanější atrakcí ve světě kultury je samozřejmě Shedd Aquarium, kde návštěvníci spatří okolo 25 tisíc ryb.

Chicago je známé festivaly, kterých se tady koná spousta. Sportovní fanoušky naláká zápas hokejového klubu, baseballu, nebo basketbalu.

V Lincolnově parku si projděte velkou ZOO, kde si prohlédněte známé i méně známé druhy zvířat, jistě vás potěší vstupné ZDARMA!

Fotografie z Adlerova Planetária nesmí chybět ve vašem fotoaparátu! Ocitnete se v naprosté nádheře, doslova hltat budete celé panorama tohoto krásného města a získáte nezapomenutelný zážitek.

Chicago nesmíte opustit bez typického pojídání pravých amerických hamburgerů a vynikající pizzy, které zakoupíte ve fastfoodech na každém kroku. Oblíbené město je známé také nekonečnými možnostmi nákupů zboží všeho druhu v několika nákupních centrech a komplexech, kde si vybere opravdu každý.

Pokud do Chicaga přiletíte za bílého dne, s radostí se těšte na setmění, kdy se celé město oblékne do honosného osvětleného kabátu, ze kterého vás bude mile přecházet zrak!

Zamilujte si Chicago také Vy, rezervujte si letenku včas a ušetřete spoustu peněz!

Užívejte si chicagskou atmosféru každým krokem.Související články

Kategorie