Výhody registrace u Flymeto
  1. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
  2. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti cestování.
  3. Silný zákaznický servis.
 Tvořte svoje itineráře
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Sdílejte nabídky s přáteli
 500 milionů letů do 10s
 Mluvíme vaším jazykem
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Punta Cana (PUJ)

Česká Miss Essens na křídlech Flymeto

Náš tým se těší navázání dalšího partnerství a to přímo s krásou, kterou je naše republika celosvětově proslulá. Ano, ti z Vás kteří hádají, že se jedná o tu něžnější část populace a to ženy, mají pravdu. Každý rok se v naší krásné zemi hledají ty nejkrásnější ženy, které následně reprezentují Českou republiku v nejrůznějších zemích světa. Spojit českou krásu a cestování jsme nemohli s nikým jiným, než s tradičním projektem Česká Miss Essens.

Hned v začátku spolupráce jsme se společně ujali toho nejkrásnějšího projektu, vycestování České Miss Kláry Vavruškové na reprezentaci naší země do USA na Miss Universe. V rámci celosvětově pokračující covidové pandemie, nepatřil její odlet k těm jednodušším. Třetí nejkrásnější žena světa měla odletět do USA, až začátkem května, bohužel musela na poslední chvíli změnit plány a to byla pro náš tým velká výzva.

Za současné situace Spojené státy nepovolují přímý vstup osobám ze Schengenského prostoru na své území, proto bylo nutné, aby modelka strávila nějaký čas mimo evropský prostor. Pro svou aklimatizaci si vybrala Dominikánskou republiku, kam zavítají i další delegátky ze zemí Schengenu, Číny nebo Brazílie. Úspěšná modelka zde stráví 14 dní, po kterých bude moci na základě negativního testu přeletět na Floridu.

Všechny změny letů dopadly dobře a Klára je již v Dominikánské republice.

Za celý náš tým Flymeto jí držíme palce na soutěži Miss Universe v USA.

Punta Cana - Vydejte se s námi na dovolenou
Hledat

Nabízíme ještě levnější letenky a ubytování..

#Dějiny
Flymeto - Česká Miss Essens na křídlech Flymeto
Proč vycestovat do Střední Ameriky a Karibiku s námi?
  1. Umíme se o vás během cesty postarat.
  2. Garance nejlevnějšího nákupu.
  3. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
 Prodávejte vlastní zájezdy 500 milionů letů do 10s Sdílejte nabídky s přáteli


Související články