Výhody registrace u Flymeto
  1. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
  2. Umíme se o vás během cesty postarat.
  3. Generátor nejlevnějších letenek.
 Prodávejte vlastní zájezdy
 500 milionů letů do 10s
 Pohodlné hledání
 Mluvíme vaším jazykem
 Tvořte svoje itineráře
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Londýn (LON)

Putování po jezerech III. - růžové jezero Hillier
Austrálie a Oceánie · Austrálie
17. ledna 2020 2 min čtení
Číst více..

Čaj o páté a za památkami Londýna

Londýn je kosmopolitní město plné nejlepších světových památek, atrakcí, pouličních umělců a mnohých aktivit, která naleznete jenom zde. Vybrali jsme pro vás ty nejznámější, které jsou “povinné”, když se rozhodnete navštívit a poznat Londýn. Levné letenky do Londýna u nás koupíte po celý rok a stejně tak i výhodné ubytování a záleží jen na vás, kdy si vychutnáte pravý anglický čaj.

Oko Londýna

Jedna z nejnavštěvovanějších londýnských atrakcí je London Eye. Měří 135 metrů a je považována za jedno z nejvyšší ruských kol světa. 32 nejmodernějších skleněných kabin se pomalu točí kolem své osy a umožňuje neustále se měnící výhled na Londýn. Jízda trvá přibližně 30 minut a není to nic pro lidí, kteří trpí závratěmi nebo mají strach z výšek. V každé kabině je vám k dispozici interaktivní průvodce, který vám umožní prozkoumat ikonické body hlavního města.

Flymeto - Čaj o páté a za památkami Londýna

Tower Bridge

Symbol Londýna a opěvovaný Tower Bridge navrhl Sir Horace Jones v 19. století. Zvedá se přibližně 850krát ročně a uvnitř probíhá výstava, kde se dozvíte vše o tom, jak funguje tento nejslavnější most světa, a to včetně viktoriánských motorů. Samozřejmostí je i povídaní o vzniku a historii této nádherné historické stavby.

Flymeto - Čaj o páté a za památkami Londýna

Buckinghamský palác

Oficiální královská londýnská rezidence, kde v letním období si můžete prohlídnout 19 místností, které jsou vyzdobeny některými z nejvýznamnější královské kolekce. Naleznete zde nádherné umělecké obrazy od Rembrandta, Rubense či Van Dycka. Před palácem je krásný upravený park a určitě skvělým zážitkem je i pozorovat výměnu gardy. Madame Tussauds v Londýně

Ohromující výstava více než 300 voskových figurín je atrakce, kterou byste si neměli nechat ujít. Setkáte se zde tváří v tvář s osobnosti z různých časových období a také si zde můžete dopřát foto s vašim oblíbeným filmovým hercem, sportovcem, či komiksovým hrdinou. Využijte možnosti nahlédnout do zákulisí, kde můžete vidět, jak sochaři pracují.

Flymeto - Čaj o páté a za památkami Londýna

Divadlo Globe

Londýnská divadelní scéna patří k tomu nejlepšímu na světě, a tudíž přitahuje nejlepší a nejtalentovanější herce ze všech koutů země. Navštivte Shakespearův Globe – divadlo Svět, které je věrnou rekonstrukcí historického venkovního divadla, navrženého v roce 1599, kde se odehrávalo mnoho Shakespearových her. Nezapomeňte si lístky rezervovat dopředu.

Flymeto - Čaj o páté a za památkami Londýna

The Shard

Užijte si famózní výhled z dynamického symbolu Londýna, který navrhnul Renzo Piana, z vrcholu nejvyšší budovy západní Evropy ve výšce až 244 m. Tento dvakrát vyšší bod než ostatní vyhlídkové body ve městě poskytuje výhled na Londýn jakoby jste ho měli na dlani a v případě dobré viditelnosti je vidět pěkně daleko.

Flymeto - Čaj o páté a za památkami Londýna

Zelené parky

Jen málokde na světě naleznete tak upravené parky jako jsou proslulé parky v Londýne. Ten je domovem osmi krásných královských parků a dalších 3 000 parků, nebo jiných otevřených prostorů se zelení, které město osvěžují zelenou barvou. I proto je Londýn jedno z nejzelenějších hlavních měst na světě. Nejlépe si je vychutnáte piknikem v jednom z nich.

Flymeto - Čaj o páté a za památkami Londýna

Nakupování pro každého

Londýn je senzační místo pro všechny, kteří si chtějí ulovit nějaký ten módní skvost. Mnoho nákupních čtvrtí s nejexkluzivnějšími značkami světa, krámečků s originálním zbožím a tržišť s nádechem staré Anglie naleznete právě v Londýně. Nemiňte určitě Oxfort Street, kde naleznete většinu módních značek, které ovlivňují módu celého světa.

Letenky do Londýna jsou v průběhu celého roku velmi dostupné a často jsou zařazeny v našich akčních nabídkách, proto neváhejte a sledujte sekci levných letenek do celého světa, kde bývá letenka do Londýna mezi prvními. Věřte, že v Londýně je pořád co objevovat a jedna návštěva vám stačit nebude. Londýn toho nabízí mnohem více a není člověk, který by si nenašel to své.Související články

Tagy

Kategorie