Výhody registrace u Flymeto
  1. Umíme se o vás během cesty postarat.
  2. Garance nejlevnějšího nákupu.
  3. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti cestování.
 Mluvíme vaším jazykem
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Tvořte svoje itineráře
 500 milionů letů do 10s
 Sdílejte nabídky s přáteli
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Londýn (LON)

Florida
Florida znamená plno zážitků na celý život
Severní Amerika · Florida - USA
17. května 2016 2 min čtení
Číst více..

Čaj o páté a za památkami Londýna

Londýn je kosmopolitní město plné nejlepších světových památek, atrakcí, pouličních umělců a mnohých aktivit, která naleznete jenom zde. Vybrali jsme pro vás ty nejznámější, které jsou “povinné”, když se rozhodnete navštívit a poznat Londýn. Levné letenky do Londýna u nás koupíte po celý rok a stejně tak i výhodné ubytování a záleží jen na vás, kdy si vychutnáte pravý anglický čaj.

Oko Londýna

Jedna z nejnavštěvovanějších londýnských atrakcí je London Eye. Měří 135 metrů a je považována za jedno z nejvyšší ruských kol světa. 32 nejmodernějších skleněných kabin se pomalu točí kolem své osy a umožňuje neustále se měnící výhled na Londýn. Jízda trvá přibližně 30 minut a není to nic pro lidí, kteří trpí závratěmi nebo mají strach z výšek. V každé kabině je vám k dispozici interaktivní průvodce, který vám umožní prozkoumat ikonické body hlavního města.

Flymeto - Čaj o páté a za památkami Londýna

Tower Bridge

Symbol Londýna a opěvovaný Tower Bridge navrhl Sir Horace Jones v 19. století. Zvedá se přibližně 850krát ročně a uvnitř probíhá výstava, kde se dozvíte vše o tom, jak funguje tento nejslavnější most světa, a to včetně viktoriánských motorů. Samozřejmostí je i povídaní o vzniku a historii této nádherné historické stavby.

Flymeto - Čaj o páté a za památkami Londýna

Buckinghamský palác

Oficiální královská londýnská rezidence, kde v letním období si můžete prohlídnout 19 místností, které jsou vyzdobeny některými z nejvýznamnější královské kolekce. Naleznete zde nádherné umělecké obrazy od Rembrandta, Rubense či Van Dycka. Před palácem je krásný upravený park a určitě skvělým zážitkem je i pozorovat výměnu gardy. Madame Tussauds v Londýně

Ohromující výstava více než 300 voskových figurín je atrakce, kterou byste si neměli nechat ujít. Setkáte se zde tváří v tvář s osobnosti z různých časových období a také si zde můžete dopřát foto s vašim oblíbeným filmovým hercem, sportovcem, či komiksovým hrdinou. Využijte možnosti nahlédnout do zákulisí, kde můžete vidět, jak sochaři pracují.

Flymeto - Čaj o páté a za památkami Londýna

Divadlo Globe

Londýnská divadelní scéna patří k tomu nejlepšímu na světě, a tudíž přitahuje nejlepší a nejtalentovanější herce ze všech koutů země. Navštivte Shakespearův Globe – divadlo Svět, které je věrnou rekonstrukcí historického venkovního divadla, navrženého v roce 1599, kde se odehrávalo mnoho Shakespearových her. Nezapomeňte si lístky rezervovat dopředu.

Flymeto - Čaj o páté a za památkami Londýna

The Shard

Užijte si famózní výhled z dynamického symbolu Londýna, který navrhnul Renzo Piana, z vrcholu nejvyšší budovy západní Evropy ve výšce až 244 m. Tento dvakrát vyšší bod než ostatní vyhlídkové body ve městě poskytuje výhled na Londýn jakoby jste ho měli na dlani a v případě dobré viditelnosti je vidět pěkně daleko.

Flymeto - Čaj o páté a za památkami Londýna

Zelené parky

Jen málokde na světě naleznete tak upravené parky jako jsou proslulé parky v Londýne. Ten je domovem osmi krásných královských parků a dalších 3 000 parků, nebo jiných otevřených prostorů se zelení, které město osvěžují zelenou barvou. I proto je Londýn jedno z nejzelenějších hlavních měst na světě. Nejlépe si je vychutnáte piknikem v jednom z nich.

Flymeto - Čaj o páté a za památkami Londýna

Nakupování pro každého

Londýn je senzační místo pro všechny, kteří si chtějí ulovit nějaký ten módní skvost. Mnoho nákupních čtvrtí s nejexkluzivnějšími značkami světa, krámečků s originálním zbožím a tržišť s nádechem staré Anglie naleznete právě v Londýně. Nemiňte určitě Oxfort Street, kde naleznete většinu módních značek, které ovlivňují módu celého světa.

Letenky do Londýna jsou v průběhu celého roku velmi dostupné a často jsou zařazeny v našich akčních nabídkách, proto neváhejte a sledujte sekci levných letenek do celého světa, kde bývá letenka do Londýna mezi prvními. Věřte, že v Londýně je pořád co objevovat a jedna návštěva vám stačit nebude. Londýn toho nabízí mnohem více a není člověk, který by si nenašel to své.Související články

Tagy

Kategorie