Brazílie je krásná a obrovská země v Jižní Americe. Je dovolenkovou destinací mnoha lidí i když letenky sem jsou poměrně drahé. Poradíme vám, jak ušetřit při koupi letenek do Brazílie.

Než začnete nakupovat letenky

Než začnete vůbec nakupovat letenky do Brazílie doporučujeme vám přečíst si náš článek o počasí v Brazíli a určit si cíl vaší návštěvy. Na to vám také může posloužit náš článek o zajímavých místech v Brazílii.

Leden až březen

Nejlepší sezónou pro dovolenou na pláži je léto, od ledna do března

Od června do října

Moře je chladné u Ria a dokonce studené na 14° C podél pobřeží Rio Grande do Sul

Do Brazílie

Lety z Prahy do Brazílie

Rio De Janeiro

Ceny letenek od 17tis. Kč

Kolik stojí letenka do Brazílie

Cena letenky do Brazílie tak i do jiných destinací záleží na více aspektech. Během svátků a prázdnin jsou většinou letenky nejdražší. Vysoký zájem cestovatele tlačí však ceny v hlavní sezóně konkurenčním bojem dolů a proto je dobré být flexibilní a zejména hledat odlety z více míst, ne jen z Prahy. Na vyhledání nejlepší ceny letenek doporučujeme využít naše flexibilní vyhledávání ceny letenek na naší stránce.

Kdy kupovat letenku do Brazílie

Letenky doporučujeme kupovat v předstihu několika měsíců. Na vyhledávání nejlevnější letenky ve vámi vybraném termínu vám dobře poslouží vyhledávací služba na našich stránkách, která za vás bude hledat nejlepší cenu.

Graf popisuje minimální nalezené ceny letenek a jejich vývoj dle týdnů. Další údaje na grafu ukazují průměrné denní a noční teploty a úhrn srážek, jsou-li data k dispozici. Prokliknutím na jednotlivé sloupce v grafu získáte podrobnější aktuální údaje z vyhledávače.

Cena nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Rio de Janeiro v CZK

Ceny letenek do Londýna

Cena nejlevnější zpáteční letenky z Vídně do Sao Paulo Guarulhos v CZK

Nejlepší den pro odlet do Brazílie

Obecně pokud cestujete na vlastní pěst, je lepší letět uprostřed týdne protože letenky během a v okolí víkendu jsou dražší. Proto je nejlepší hledat letenky s odletem např od úterý do úterý. Počet týdnů v destinaci necháme již na vaše zvážení.

FAQ pro nákup letenek do Brazílie

Hledáte odpovědi na svoje otázky? Připravili jsme pro vás ty nejčastější.

Jaké letecké společnosti létají do Brazílie?

Z Prahy se do Brazílie nedostanete přímým leteckým spojením. Přes různé evropská města se dostanete například TAP Portugal, Lufthansou, KLM.

Jak dlouho trvá let do Brazílie?

Jelikož se z Prahy do Brazílie nedostanete přímým leteckým spojením. délka letu závisí na počtu mezipřistání a jejich délky.

Kde koupit letenky do Brazílie?

Pokud se rozhodnete koupit letenku do Brazílie, můžete tak učinit na našich webových stránkách. Máte-li jakékoliv dotazy týkající se nákupu, neváhejte a napište nám na náš online chat nebo na e-mailovou adresu. Kontakt na konci této stránky.

Co dělat po přistání v Brazílie

Je známo, že brazilští policisté berou imigrační proces velmi vážně. Takže váš první vstup do Brazílie je často srovnatelný se vstupem do Ameriky: hodně administrativy, mnoho pravidel a mnoho důkazů a dokumentace.

To však nutně neznamená, že každý zahraniční návštěvník v zemi bude mít problém vstoupit do Brazílie. Jen je dobře být na to připraven.

Jakož i v jiných zemích si zaměňte alespoň nejnutnější hotovost, i když nedoporučujeme veškerý měnit přímo na letišti. Pak si zvolte nejvhodnější způsob dopravy a vaše dovolená může začít.

Proč jet do Brazílie

Brazílie je známá nejen pro velkolepé pláže a večírky. Jako hostitel Světového poháru FIFA v roce 2014 a olympijských her v roce 2016, zvýšila počet návštěvníků ještě více. I když vás myšlenka sportu nebo povzbuzení neláká, Brazílie vás určitě okouzlí.

Populární kombinace letů do Brazílie

TIP

Pro aktuální ceny letenek pro celou zemi, klikněte na odkaz do letenkátoru na letenky z Prahy do Brazílie na všechna dostupná letiště nebo letenky z Vídně do Brazílie na všechna dostupná letiště.

Co dál vědět o Brazílii

Už máte letenku do Brazílie? Přečtěte si průvodce o Brazílii.

Otevřít průvodce

Top letenky do Brazílie