Výhody registrace u Flymeto
  1. Generátor nejlevnějších letenek.
  2. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
  3. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti cestování.
 Tvořte svoje itineráře
 Prodávejte vlastní zájezdy
 500 milionů letů do 10s
 Sdílejte nabídky s přáteli
 1.5 milionů hotelů do 10s
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Rio De Janeiro (RIO)

Brazílie – neomezené možnosti poznávání

Brazílie je pátou největší zemí na světe, největší zemí Střední Ameriky. Měří zhruba 8 500 000 km2 a žije zde asi 195 milionů obyvatel. Hlavní město Brasilia je jedno z nejmladších měst mezi hlavními městy. Bylo založeno tak, aby se rozkládalo přesně ve středu země, hlavním městem bylo jmenováno v roce 1960. Brazílie se dělí na 26 států a na regiony - Severní, Severovýchodní, Středozápadní, Jihovýchodní a Jižní.

Severní region

V zemi žije 1700 druhů ptáků, mnoho exotických zvířat jako je jaguár, puma, kapybara, delfíni, opice, želvy či anakondy. V Severním regionu se rozkládá Amazonský prales, zabírá téměř 80% brazilského území. Tisíce malých říček se vlévá do Amazonky. Cesta do pralesa začíná ve dvou největších městech Belému a Manausu.

Severovýchodní region

Oblast s bohatou koloniální historií, nádhernými plážemi i folklórem. Nejznámější jsou pro Čechy pláže ve městě Fortaleza.

Středozápadní region

Setkávají se zde tři ekologické systémy – Cerrado, Pantanal a Amazonský prales. Cerrado vám nabízí jízdu na koni, rafting, kanoistiku. Pantanal je místem pro pozorování fauny. Můžete vyrazit na výlet na safari nebo si prohlédnout hlavní město Brasilii.

Jihovýchodní region

Je ekonomicky nejsilnější, jsou zde velká města jako Rio de Janeiro, Sao Paulo. Mnoho turistů toužít na chvíli se postavit pod sochu Krista, vykoupat se v Copacabaně nebo navštívit cukrovou homoli.

Jižní region

Oblast bohatá na vodopády Igaus Falls, jezuitské mise i dobré víno. Vodopády jsou nejkrásnější na naší planetě. Nebojte se je navštívit vícekrát. Pokaždé vás překvapí svou rozmanitostí. Pořiďte si , třeba na blížící se letní olympijské hry.Související články

Kategorie