Výhody registrace u Flymeto
  1. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.
  2. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
  3. Dostaneme vás bezpečně zpátky domů.
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Mluvíme vaším jazykem
 500 milionů letů do 10s
 Pohodlné hledání
 Tvořte svoje itineráře
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Evropa (Evropa)

Blíží se doba adventu a adventních trhů

Vydejte se na adventní trhy do historického Erfurtu, hlavního města spolkové země Durynsko. Náročné shánění dárků pro vaše nejbližší proměňte v milou zábavu, Erfurt je totiž nejpůvabnější německé město, kde zapomenete na stres. Přátelská atmosféra zde panuje po celý rok, avšak ve vánočním čase dvojnásobně.

V rámci nákupů si město prohlédněte, bohatá historie a cenné památky, biskupství i významné instituce jakou je i univerzita založena ve 14.stol., kde studoval i Martin Luther, jsou velmi zajímavé.

Adventní trhy se konají v překrásném prostředí Dómského náměstí, kterému malebnost dodávají Mariánský dóm a kostel sv. Severina, táhnou se přes Rybí trh, Zámecký most až na krásné náměstí Willy-Brandt-Platz. Tyto trhy patří dokonce k nejslavnějším v celém Německu, proto byste je měli navštívit i vy. Najdete zde inspiraci i konkrétní dary, které vám i vašim blízkým zpestří štědrovečerní nadílku. Více než 200 skvostných dřevěných domečků nabízí kromě vánočních dárků také gastronomické pochoutky, umělecké předměty, suvenýry, hračky a spoustu dalšího zboží, které potěší každého.

Kouzelný večer se spoustou světýlek, s mámivou vůní skořice, vanilky a pečených kaštanů, perníkové jesličky, líbivá hudba, koledy, nádherná atmosféra, která vás nadchne.

Rezervujte si letenky do německého Erfurtu ihned a těšte se na jedinečné nákupy v pohádkově krásném prostředí, které si ihned zamilujete. Především klid a pohoda, které zde panují, vám dovolí zapomenout na chvíli na hektické dny před svátky Vánočními. Letenky levně pouze u nás za výjimečně nízké ceny!Tagy

žádné tagy

Kategorie