Výhody registrace u Flymeto
  1. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti cestování.
  2. Generátor nejlevnějších letenek.
  3. Umíme se o vás během cesty postarat.
 Tvořte svoje itineráře
 500 milionů letů do 10s
 Sdílejte nabídky s přáteli
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Mluvíme vaším jazykem
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Evropa (Evropa)

Blíží se doba adventu a adventních trhů

Vydejte se na adventní trhy do historického Erfurtu, hlavního města spolkové země Durynsko. Náročné shánění dárků pro vaše nejbližší proměňte v milou zábavu, Erfurt je totiž nejpůvabnější německé město, kde zapomenete na stres. Přátelská atmosféra zde panuje po celý rok, avšak ve vánočním čase dvojnásobně.

V rámci nákupů si město prohlédněte, bohatá historie a cenné památky, biskupství i významné instituce jakou je i univerzita založena ve 14.stol., kde studoval i Martin Luther, jsou velmi zajímavé.

Adventní trhy se konají v překrásném prostředí Dómského náměstí, kterému malebnost dodávají Mariánský dóm a kostel sv. Severina, táhnou se přes Rybí trh, Zámecký most až na krásné náměstí Willy-Brandt-Platz. Tyto trhy patří dokonce k nejslavnějším v celém Německu, proto byste je měli navštívit i vy. Najdete zde inspiraci i konkrétní dary, které vám i vašim blízkým zpestří štědrovečerní nadílku. Více než 200 skvostných dřevěných domečků nabízí kromě vánočních dárků také gastronomické pochoutky, umělecké předměty, suvenýry, hračky a spoustu dalšího zboží, které potěší každého.

Kouzelný večer se spoustou světýlek, s mámivou vůní skořice, vanilky a pečených kaštanů, perníkové jesličky, líbivá hudba, koledy, nádherná atmosféra, která vás nadchne.

Rezervujte si letenky do německého Erfurtu ihned a těšte se na jedinečné nákupy v pohádkově krásném prostředí, které si ihned zamilujete. Především klid a pohoda, které zde panují, vám dovolí zapomenout na chvíli na hektické dny před svátky Vánočními. Letenky levně pouze u nás za výjimečně nízké ceny!Tagy

žádné tagy

Kategorie