Výhody registrace u Flymeto
  1. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
  2. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
  3. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Mluvíme vaším jazykem
 Prodávejte vlastní zájezdy
 1.5 milionů hotelů do 10s
 500 milionů letů do 10s
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Evropa (Evropa)

Běžecké závody světa, kterých stojí za to se zúčastnit!

Naplňuje vás běhání natolik, že byste rádi vyzkoušeli i světové závody v zahraničí a spojili je i s cestováním? Běh v lákavých, extrémních podmínkách (pouště nebo polární oblasti) může být příjemnou změnou a možností načerpat nové zkušenosti a motivaci. Vyberte si z 10 tipů na běžecké závody!

Fire and Ice Ultra na Islandu (29.8.-3.9.2016)

Vzdálenost: 250 km

Extrémní závody na Islandu na dlouhou vzdálenost získávají v poslední době na popularitě. Organizátoři zkombinovali a napodobili prostředí a podmínky písečných dun Sahary, ledovců Antarktidy, údolí i řeky Evropy a Ameriky, zároveň se můžete kochat jedinečnými výhledy a vulkány Islandu. Trasa závodu obsahuje různé druhy terénu a vyžaduje tak soběstačnost závodníků. Denní etapy se nejčastěji pohybují mezi 30-40 km, ti nejlepší závodníci zvládnou až 70 km.

Stále zbývají poslední volná místa, rezervujte si je spolu s letenkou na Island ještě teď!

4 Deserts Atacama (2.10.2016) - Chile/Sahara 1.-7.5.2016 - Namibie, Antarctica 18.-29.11.2016, Gobi 19.-25.6.2016, Čína

Závody této série mají za sebou již více než desetiletou tradici a těší se stále větší oblibě. Svými lukrativními lokalitami, velikostí a skvělou organizací se řadí mezi nejprestižnější závody světa. Všechny mají náročnější terén i podmínky, a vyžadují naprostou soběstačnost. Nocleh je poskytnut ve stanech, které jsou k dispozici. Tyhle náročné závody pouští jsou pro špičkové běžecké experty, nadšence a milovníky každé výzvy. Překonat 250 km v kterékoli z těchto čtyř pouští vás rozhodně posune až za hranici vašich možností.

Mongolia Sunrise to Sunset v Mongolsku (3.8.2016)

Nádherný závod mongolskou přírodou je pořádaný neziskovou organizací EcoLeap, která se soustředí na zachování mongolské přírody a životního prostředí. Trasa závodu vede národním parkem Hovsgol. Jeho cílem je věnování celého výtěžku ze závodu místním komunitám a přírodě. Pokud vás tedy láká unikátní exotická atmosféra s týdenním pobytem v malé mongolské komunitě uprostřed národního parku se sportovními aktivitami jako je trekking, jízda na koni či kajaku po místním jezeře a chcete tak přispět na dobrou věc, Mongolia Sunrise to Sunset je ideální volbou pro letošní pobyt v zahraničí. Závod navíc patří mezi kvalifikační závody na proslulý Ultra Trial du Mont Blanc a jeho absolvováním si vysloužíte čtyři body z potřebných 9. Registrujte se včas a rezervujte si rovněž také letenku!Tagy

žádné tagy

Kategorie