Letenky

Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Evropa (Evropa)

Odlet

Cestující

2

Běžecké závody světa, kterých stojí za to se zúčastnit!

Od: #flymeto   |   28. března 2016

Naplňuje vás běhání natolik, že byste rádi vyzkoušeli i světové závody v zahraničí a spojili je i s cestováním? Běh v lákavých, extrémních podmínkách (pouště nebo polární oblasti) může být příjemnou změnou a možností načerpat nové zkušenosti a motivaci. Vyberte si z 10 tipů na běžecké závody!

Fire and Ice Ultra na Islandu (29.8.-3.9.2016)

Vzdálenost: 250 km

Extrémní závody na Islandu na dlouhou vzdálenost získávají v poslední době na popularitě. Organizátoři zkombinovali a napodobili prostředí a podmínky písečných dun Sahary, ledovců Antarktidy, údolí i řeky Evropy a Ameriky, zároveň se můžete kochat jedinečnými výhledy a vulkány Islandu. Trasa závodu obsahuje různé druhy terénu a vyžaduje tak soběstačnost závodníků. Denní etapy se nejčastěji pohybují mezi 30-40 km, ti nejlepší závodníci zvládnou až 70 km.

Stále zbývají poslední volná místa, rezervujte si je spolu s letenkou na Island ještě teď!

4 Deserts Atacama (2.10.2016) - Chile/Sahara 1.-7.5.2016 - Namibie, Antarctica 18.-29.11.2016, Gobi 19.-25.6.2016, Čína

Závody této série mají za sebou již více než desetiletou tradici a těší se stále větší oblibě. Svými lukrativními lokalitami, velikostí a skvělou organizací se řadí mezi nejprestižnější závody světa. Všechny mají náročnější terén i podmínky, a vyžadují naprostou soběstačnost. Nocleh je poskytnut ve stanech, které jsou k dispozici. Tyhle náročné závody pouští jsou pro špičkové běžecké experty, nadšence a milovníky každé výzvy. Překonat 250 km v kterékoli z těchto čtyř pouští vás rozhodně posune až za hranici vašich možností.

Mongolia Sunrise to Sunset v Mongolsku (3.8.2016)

Nádherný závod mongolskou přírodou je pořádaný neziskovou organizací EcoLeap, která se soustředí na zachování mongolské přírody a životního prostředí. Trasa závodu vede národním parkem Hovsgol. Jeho cílem je věnování celého výtěžku ze závodu místním komunitám a přírodě. Pokud vás tedy láká unikátní exotická atmosféra s týdenním pobytem v malé mongolské komunitě uprostřed národního parku se sportovními aktivitami jako je trekking, jízda na koni či kajaku po místním jezeře a chcete tak přispět na dobrou věc, Mongolia Sunrise to Sunset je ideální volbou pro letošní pobyt v zahraničí. Závod navíc patří mezi kvalifikační závody na proslulý Ultra Trial du Mont Blanc a jeho absolvováním si vysloužíte čtyři body z potřebných 9. Registrujte se včas a rezervujte si rovněž také letenku!


comments powered by Disqus

Tagy

žádné tagy

Kategorie