Na Bali se nachází jedno hlavní letiště a to v Denpasaru. Ngurah Rai je zde zároveň jediným mezinárodním letištěm. Jedná se o hlavní dopravní uzel mezi indonéskými ostrovy a o třetí největší letiště v celé Indonésii. Z České republiky se na Bali lze dostat jen s přestupem. Stejně tak je tomu z celé Evropy. Dosud neexistuje žádné přímé spojení. Tyto lety obvykle trvají v průměru kolem 17 hodin. Záleží jaký let s jak dlouhým přestupem si vyberete.

Než začnete nakupovat letenky

Co byste měli promyslet, než se pustíte do nákupu letenek? Poradíme vám.

Duben až květen

Ideální doba pro návštěvu Bali. Vše je krásně zelené

Průměrně 30°C

Pro dovolenou na Bali není žádná doba špatná

Na Bali

Lety z Prahy na Bali od 14tis. Kč

Denpasar

Ceny letenek od 14tis. Kč

Než člověk koupí letenku na Bali je dobré si zjistit, jaké počasí zde v tuto dobu bývá. Nejvhodnější dobou pro dovolenou v této zemi je duben - říjen. Jsou to měsíce, kdy zde panuje období sucha. Pro dovolenou na Bali není žádná doba špatná, jelikož ani období dešťů neznamená propršené dny, ale pouze krátké přeháňky. Teploty jsou zde průměrně 30°C po celý rok. Dále je potřeba letenky kupovat s dostatečným předstihem, alespoň 2-4 měsíce. Letenky kupované později bývají až dvakrát dražší. Dobré ceny jsou v průměru mezi 14 - 18 000 Kč.

Kolik stojí letenka na Bali

Bali je mezi českými turisty velmi oblíbená destinace, ceny přitom nejsou oproti jiným asijským státům, tak příznivé. Průměrná cena se pohybuje okolo 16.000 - 18.000Kč při odletu z Prahy i jiných letišť okolních států s jedním přestupem a odbaveným zavazadlem. Pokud netrváme na zavazadle a kratších přestupech, lze sehnat letenku i okolo 14.000Kč. Vůbec nejlevněji vychází let s nízkonákladovou společností Scoot Airlines z Berlína. Cena bez zavazadla a občerstvení je mnohdy do 11.000Kč.

Ceny letenek na Bali

Graf popisuje minimální nalezené ceny letenek na Bali a jejich vývoj dle týdnů. Další údaje na grafu ukazují průměrné denní a noční teploty a úhrn srážek, jsou-li data k dispozici. Prokliknutím na jednotlivé sloupce v grafu získáte podrobnější aktuální údaje z vyhledávače.

Cena nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Denpasar Bali v CZK

Cena nejlevnější zpáteční letenky z Vídně do Denpasar Bali v CZK

Cena nejlevnější zpáteční letenky z Krakova do Denpasar Bali v CZK

Kdy kupovat letenku na Bali

Letenky na Bali je dobré kupovat 2-4 měsíce před plánovaným odletem. Určitě je dobré sledovat akce leteckých dopravců, aby cena byla co nejpříznivější.

Nejlepší den pro odlet na Bali

Ceny letenek na Bali se v průběhu roku nijak zvlášť nemění. Výjimkou je pouze období Velikonoc a Vánoc, Nového roku a letních prázdnin, kdy jsou ceny letenek až dvojnásobně dražší než je jejich cenový průměr. V případě, že se rozhodneme pro dovolenou v době turistické špičky, doporučujeme letenku kupovat již 8 měsíců před odletem.

FAQ pro nákup letenek na Bali

Pár nejčastějších otázek a odpovědí, co se týká letenek do Thajska si zodpovíme níže. V případě, že budete mít nějaký další dotaz, neváhejte nás kontaktovat buď prostřednictvím online chatu nebo přes email.

Jaké letecké společnosti létají na Bali?

Z České republiky se na Bali lze dostat jen s přestupem. Stejně tak je tomu z celé Evropy. Dosud neexistuje žádné přímé spojení. Aerolinek létajících z Prahy s jedním přestupem je několik. Jedny z nejvyužívanějších jsou Qatar Airlines, KLM, Korean Airlines či Emirates, z nízkonákladových je to například FlyDubai.

Jak dlouho trvá let na Bali?

Z České republiky se na Bali lze dostat jen s přestupem. Tyto lety obvykle trvají v průměru kolem 17 hodin. Záleží jaký let s jak dlouhým přestupem si vyberete. Spoustu cestovatelů preferuje co nejkratší přestup, v tom případě se lze dostat i na něco okolo 15 hodin, ale čím dál více lidí využívá dlouhé přestupy jako možnost prohlédnout si přestupující město. U tohoto případu si lze vybrat i lety s délkou letu přes 25 hodin.

Kde koupit letenky na Bali?

Letenky na Bali pohodlně vyhledejte na našem portálu. K hlídání těch nejlepších cen vám pomůže náš hlídací pes, kterého si lze nastavit dle vlastních požadovaných preferencí. V případě, že si nebudete s nákupem a vyhledáváním jisti, kdykoliv se můžete obrátit na náš zákaznický servis prostřednictvím online chatu nebo emailu.

Koupit letenky z Prahy na Bali na všechna dostupná letiště lze u nás.

Proč koupit letenku u nás?

  1. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.

  2. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.

  3. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.

Napadají vás další otázky? Rádi si s vámi popovídáme v online chatu nebo napište na e-mail service@flymeto.com . K dispozici jsme i na telefonním čísle +420 222 266 966 .

Co dělat po přistání na Bali

Jakmile člověk přistane na Bali, vydá se nejdříve na imigrační kontrolu. Zde není výjimkou, že ve frontě můžeme strávit i pár hodin. Déle je dobré si vyměnit alespoň nějaké peníze a zakoupit si jednorázovou sim kartu. Peníze jen nezbytně nutné na přesun do města, jelikož kurzy jsou zde velmi nevýhodné a sim kartu využijete hlavně pro připojení k internetu, například na navigaci. Wifi pokrytí je na Bali snadno dostupné ale rychlost není nijak závratná. Letištní wifi je zdarma, ovšem velmi často vůbec nefunguje.

Pro přesun z letiště je možné využít několik variant taxislužeb. Klasické taxi zde funguje, ale nedoporučuje se využívat. Taxikáři jsou zde velcí podvodníci a často velmi rádi obírají turisty. Využijte raději službu Grab nebo Go-Jekt. Výhodou těchto dvou je domluvená cena před nastoupením, ušetříte tak nemalé peníze. Další možností je domluvit si dopravu s hotelem, ve kterém budeme ubytovaní.

Proč jet na Bali

Ostrov Bali je nejnavštěvovanější z celé Indonésie. Mezi českými turisty patří též k velmi oblíbené destinaci. Důvodů proč navštívit Bali je hned několik.

Bali neboli ostrov bohů je vhodný jak pro návštěvu s dětmi, tak i bez dětí a jen s batohem. Kromě typicky dovolenkových požadavků, mezi které patří krásné pláže a super příroda, nabízí také unikátní podmořský svět, bohatou historickou kulturu, aktivní sopky a nekonečné množství hodin, které můžeme strávit ve vlnám moře na surfu. Bali je jednou z nejlepších destinací pro surfing na světě.

Stejně jako v celé Asii, i zde žijí velmi milí a usměvaví lidé. Je radost chodit jen tak ulicemi a usmívat se na všechny kolem. Zážitek si můžeme zpestřit odpočinkem a posilněním se v nějaké místní restauraci. Indonéské jídlo je velmi chutné a nabídka je pestrá.

Populární kombinace letů na Bali

TIP

Pro aktuální ceny letenek pro celou zemi, klikněte na odkaz do letenkátoru na letenky z Prahy na Bali na všechna dostupná letiště nebo letenky z Vídně na Bali na všechna dostupná letiště.

Co dál vědět o Bali

Už máte letenku na Bali? Přečtěte si průvodce o Bali.

Otevřít průvodce

Top letenky na Bali