Výhody registrace u Flymeto
  1. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
  2. Silný zákaznický servis.
  3. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti cestování.
 Pohodlné hledání
 Prodávejte vlastní zájezdy
 500 milionů letů do 10s
 Tvořte svoje itineráře
 Mluvíme vaším jazykem
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Sevilla (SVQ)

Andalusie skrývá nuda pláž, luxusní jachty i nádhernou katedrálu

Andalusie je horkou a žhavou oblastí jihu Španělska. Sluníčko zde svítí tři sta dní v roce, moře vás uchvátí svou smaragdovou barvou. Najdete zde historická města i rybářské vesničky. Ročně zde zavítají deseti tisíce turistů. Lákat vás může vášnivé flamenco, luxusní resorty, stovky kilometrů pláží.

Costa del Sol – Slunečné pobřeží

Chcete prožít slunnou dovolenou? Slunečné pobřeží je sázkou na jistotu. Letovisko Estepno se pyšní neustálým nádherným počasím. Najdete zde přes dvacet kilometrů pláží, které jsou velmi čisté, luxusní hotely, exkluzivní služby. Nechybí zde ani nudistická pláž, která zde vznikla jako první v Andalusii. Další oblíbená letoviska jsou Fuengirola, Torremolinos nebo Marbella.

Marbella

Hledáte-li naprosto špičkovou dovolenou, pak je Marbella ideální volbou. Je známá především mezi vyznavači golfu. Ubytovat se můžete v hotelu, který stojí přímo uprostřed greenů. Na hřiště to tak máte z pokoje co by kamenem dohodil. Marbella se řadí mezi luxusní letoviska. Každý hotel zde disponuje soukromými plážemi.

====Centrem Andalusie je Sevilla ====

Sevilla, to není jen fotbalový klub, ale duše celé Andalusie. Navštívit zde můžete katedrálu, která je 3. největší ve světě. Obrovská zvonice Giralda měří přes sto metrů a tak je jisté, že ji nepřehlédnete. V katedrále jsou uloženy ostatky Kryštofa Kolumba.

Pro milovníky adrenalinu je zde korida v aréně. Lístky jsou však dlouho dopředu vyprodané a je proto potřeba si je objednat předem. Nedalekou restauraci pak zdobí vycpané hlavy býků, jež jsou kusy nejslavnějších zápasů.

Andalusie je nádhernou zemí, do které by jste měli alespoň jednou zavítat.

Zakupte si |zpáteční letenky do Andalusie]] včas. Ušetříte tak tisíce korun.Související články

Tagy

Kategorie