Výhody registrace u Flymeto
  1. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
  2. Garance nejlevnějšího nákupu.
  3. Silný zákaznický servis.
 Tvořte svoje itineráře
 500 milionů letů do 10s
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Pohodlné hledání
 Sdílejte nabídky s přáteli
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Strasbourg (SXB)

Alsaskem na kole

Vydejte se na kole po francouzském regionu, kde na vás čeká krajina plná prosluněných vinic, vynikající místní gastronomie, cyklotrasy vedoucí kolem středovekých domů a kolem nádherných jezer Lac Blanc a Lac Noir. Navštivte štaufský hrad Haut-Koenigsbourg, a zastavte se v metropoli Štrasburk, který poznejte i s jeho moderní architekturou.

Naplánujte si bezvadný výlet na kole z Marckolsheimu. Cestou by vás mohla zlákat prohlídka Vaubanovy pevnosti v Neuf-Brisachu i příjemná návštěva města Colmar či původního opevnění v Breisach am Rhein.

Výlety na kole mají skvělou výhodu v tom, že můžete zastavit kdykoliv se vám zachce a můžete tak spatřit mnoho památek i nádhernou krajinu. Například prohlídka koncentračního tábora Camp de Struthof či trasa vedoucí přes hřebeny a přes Champ du Feu s průjezdem malebnými vesničkami do Sélestatu bude perfektním zážitkem.

Rozhodně navštivte i hrad Haut-Koenigsbourg, malá, krásná městečka Hunawihr a čapí zoo.

V jezeře Lac Blanc si při teplém počasí můžete i zaplavat.

Nenechte si ujít tradiční ranní trhy v Obernai a sjezd z Mont Sainte-Odile do Barru, odkud se po vinařské cyklostezce dostanete k poutnímu kostelu Ebersmunster.

Vyjeďte na nejvyšší vrchol pohoří Vogézy Grand Ballon (1 424 m n.m.) až do lyžařského střediska Le Markstein, odkud se dostanete přes údolí říčky Fecht do kempu.

V rámci tohoto cyklovýletu neopomeňte navštívit alsaskou metropoli Štrasburk a vyhlídkové plavby po kanálech.

Rezervujte si ještě dnes letenky do Štrasburku a nenechte si ujít výlet krásným okolím na kole. Levné letenky zakupte i pohodlně z domova a ušetřete spoustu peněz!

Naplánujte si skvělý víkend plný poznání a aktivního odpočinku!Související články

Tagy

Kategorie