Letenky

Odkud

PRG (PRG)   VIE (VIE)

Kam

Strasbourg (SXB)

Odlet

Cestující

2

Alsaskem na kole

Od: #flymeto   |   18. února 2016

Vydejte se na kole po francouzském regionu, kde na vás čeká krajina plná prosluněných vinic, vynikající místní gastronomie, cyklotrasy vedoucí kolem středovekých domů a kolem nádherných jezer Lac Blanc a Lac Noir. Navštivte štaufský hrad Haut-Koenigsbourg, a zastavte se v metropoli Štrasburk, který poznejte i s jeho moderní architekturou.

Naplánujte si bezvadný výlet na kole z Marckolsheimu. Cestou by vás mohla zlákat prohlídka Vaubanovy pevnosti v Neuf-Brisachu i příjemná návštěva města Colmar či původního opevnění v Breisach am Rhein.

Výlety na kole mají skvělou výhodu v tom, že můžete zastavit kdykoliv se vám zachce a můžete tak spatřit mnoho památek i nádhernou krajinu. Například prohlídka koncentračního tábora Camp de Struthof či trasa vedoucí přes hřebeny a přes Champ du Feu s průjezdem malebnými vesničkami do Sélestatu bude perfektním zážitkem.

Rozhodně navštivte i hrad Haut-Koenigsbourg, malá, krásná městečka Hunawihr a čapí zoo.

V jezeře Lac Blanc si při teplém počasí můžete i zaplavat.

Nenechte si ujít tradiční ranní trhy v Obernai a sjezd z Mont Sainte-Odile do Barru, odkud se po vinařské cyklostezce dostanete k poutnímu kostelu Ebersmunster.

Vyjeďte na nejvyšší vrchol pohoří Vogézy Grand Ballon (1 424 m n.m.) až do lyžařského střediska Le Markstein, odkud se dostanete přes údolí říčky Fecht do kempu.

V rámci tohoto cyklovýletu neopomeňte navštívit alsaskou metropoli Štrasburk a vyhlídkové plavby po kanálech.

Rezervujte si ještě dnes letenky do Štrasburku a nenechte si ujít výlet krásným okolím na kole. Levné letenky zakupte i pohodlně z domova a ušetřete spoustu peněz!

Naplánujte si skvělý víkend plný poznání a aktivního odpočinku!


comments powered by Disqus

Tagy

Kategorie