Výhody registrace u Flymeto
  1. Generátor nejlevnějších letenek.
  2. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
  3. Dostaneme vás bezpečně zpátky domů.
 Prodávejte vlastní zájezdy
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Mluvíme vaším jazykem
 Tvořte svoje itineráře
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Marseille (MRS)

5 evropských měst, která stojí za to navštívit

Marseille - Francie

Druhé největší město Francie vám nabídne proslulé skalnaté pobřeží i nedaleké Frioulské ostrovy, jejichž součástí je i ostrov If se stejnojmenným hradem, který dlouhou dobu sloužil jako věznice, do které byl zasazen děj románu A. Dumase - hrabě Monte Christo. Velice lákavé jsou i pouliční trhy a bazary, kde nakoupíte takřka vše, nač si vzpomenete.

Aarhus - Dánsko

Jedná se o významný námořní přístav a druhé největší město Dánska. Aarhus se stává stále oblíbenější pro svou bohatou kulturní a uměleckou scénu a studentský život, kterých je zde na několik desítek tisíc. Navštivte Latinskou čtvrť a také neopomeňte nábřeží Vadestedet plné barů, restaurací a kaváren.

Utrecht - Holandsko

Je nejstarším a nejvýznamnějším nizozemským městem středověku a potěší především obdivovatele životního stylu a bujarý noční život Holanďanů. Za vidění stojí středověká čtvrť, nedaleko stojící hrad Kasteel de Haar a Rhijnauwen Fort obehnán příkopem s padacím mostem.

Ve městě narazíte i na největší nizozemskou univerzitu. V Utrechtu se pravidelně konají různé festivaly, například jazzový a filmový festival. Milovníky nákupů potěší velké množství obchodů.

Bath - Anglie

Město v jihozápadní Anglií se proslavilo především natáčením historických filmů, ale známé je i pro své lázně, zde se totiž nacházejí nejteplejší geotermální prameny ve Velké Británii. Tyto léčivé prameny přesahují teplotu 40°C.

Varšava - Polsko

Staré město bylo po II. sv. válce znovu obnoveno a najdete zde spoustu zajímavých míst. Z pamětihodností byste pak rozhodně neměli přehlédnout židovské ghetto a vězení Pawiak. Také kulturní vyžití je zde velmi bohaté, pravidelně se ve Varšavě koná řada hudebních a divadelních akcí. A pokud chcete zažít skvělou párty, Varšava je rozhodně to, co hledáte!

Populární kombinace letůSouvisející články

Tagy

Kategorie