Výhody registrace u Flymeto
  1. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
  2. Garance nejlevnějšího nákupu.
  3. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
 500 milionů letů do 10s
 Tvořte svoje itineráře
 Mluvíme vaším jazykem
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Pohodlné hledání
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Marseille (MRS)

5 evropských měst, která stojí za to navštívit

Marseille - Francie

Druhé největší město Francie vám nabídne proslulé skalnaté pobřeží i nedaleké Frioulské ostrovy, jejichž součástí je i ostrov If se stejnojmenným hradem, který dlouhou dobu sloužil jako věznice, do které byl zasazen děj románu A. Dumase - hrabě Monte Christo. Velice lákavé jsou i pouliční trhy a bazary, kde nakoupíte takřka vše, nač si vzpomenete.

Aarhus - Dánsko

Jedná se o významný námořní přístav a druhé největší město Dánska. Aarhus se stává stále oblíbenější pro svou bohatou kulturní a uměleckou scénu a studentský život, kterých je zde na několik desítek tisíc. Navštivte Latinskou čtvrť a také neopomeňte nábřeží Vadestedet plné barů, restaurací a kaváren.

Utrecht - Holandsko

Je nejstarším a nejvýznamnějším nizozemským městem středověku a potěší především obdivovatele životního stylu a bujarý noční život Holanďanů. Za vidění stojí středověká čtvrť, nedaleko stojící hrad Kasteel de Haar a Rhijnauwen Fort obehnán příkopem s padacím mostem.

Ve městě narazíte i na největší nizozemskou univerzitu. V Utrechtu se pravidelně konají různé festivaly, například jazzový a filmový festival. Milovníky nákupů potěší velké množství obchodů.

Bath - Anglie

Město v jihozápadní Anglií se proslavilo především natáčením historických filmů, ale známé je i pro své lázně, zde se totiž nacházejí nejteplejší geotermální prameny ve Velké Británii. Tyto léčivé prameny přesahují teplotu 40°C.

Varšava - Polsko

Staré město bylo po II. sv. válce znovu obnoveno a najdete zde spoustu zajímavých míst. Z pamětihodností byste pak rozhodně neměli přehlédnout židovské ghetto a vězení Pawiak. Také kulturní vyžití je zde velmi bohaté, pravidelně se ve Varšavě koná řada hudebních a divadelních akcí. A pokud chcete zažít skvělou párty, Varšava je rozhodně to, co hledáte!

Populární kombinace letůSouvisející články

Tagy

Kategorie