Výhody registrace u Flymeto
  1. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
  2. Umíme se o vás během cesty postarat.
  3. Silný zákaznický servis.
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Tvořte svoje itineráře
 Pohodlné hledání
 500 milionů letů do 10s
 Prodávejte vlastní zájezdy
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

(ZTH)

Jak se staví Boeing?
Skvělé zrychlené video, které zachycuje celý proces výroby letadla Boeing 777.
30. června 2009 1 min čtení
Číst více..

10 nejkrásnějších pláží v Řecku

Řecko je turisty oblíbené především díky bohaté historii a nádherným plážím. Vydejte se toto léto do Řecka individuálně, s partnerem nebo klidně s celou rodinou.

Sarakiniko, Milos

Tato pláž je nejhezčí pláží v Milos, nachází se podél pobřežní silnice, jeho impozantní krajina je nezapomenutelná - skaliska sklánějící se nad mořem s velkými i malými jeskyněmi, hebký bílý písek na pláži nádherně kontrastuje s tyrkysovým mořem. Sarakiniko je jednoznačně kouzelné místo k odpočinku.

Elafonisi, Crete

Nádherné, křišťálově čisté moře u Elafonisi dělá z tohoto místa jedinečné a úchvatné místečko k relaxaci. Přírodní pláž je tvořena čistě bílým pískem a přírodními ostrůvky. Extrémně mělké vody a pozvolné sestupy do vody jsou ideálním místem pro rodiny s malými dětmi.

Perissa Beach, Santorini

Hlavním turistickým lákadlem na pláži Perissa je obrovská skála s názvem Mesa Vuono, návštěvníci jsou okouzleni především nádherným výhledem na skály. Tato oblast je zastavěna kavárnami, bary, apod. Čeká zde na vás moderní komfort, o kterém jistě sníte.

Tato pláž je známá také jako Shipwreck Cove a je nejznámější pláží na ostrově Zakynthos. Troska lodě Cove je oblíbeným lákadlem návštěvníků této pláže. Tady si užijete koupání v tyrkysově modrém moři, obrovské vertikální útesy tvořené bílými kameny obklopují pláž a vytváří tak nádherné místo k procházkám i skvělému odpočinku.

Platis Gialos, Mykonos

Jedna z nejpopulárnějších pláží v Mykonos je Platis Gialos. V létě je pláž přeplněna turisty, avšak není divu, zlatavý písek a tyrkysově čistá voda dělají z tohoto místa skutečný ráj pro trávení letní dovolené. Svezte se taxi-člunem na jižní pobřeží, kde panuje rušný noční život a bujaré party.

Matala, Crete

Pro milovníky řecké mytologie je tato pláž přímo stvořená, zde si příjde na své každý. Pláž je navíc od poloviny pokryta tamaryšky. Nabízí také spousty jeskyní i míst, odkud jsou krásné vyhlídky na moře.

Voutumi, Antipaxos

Krásná, oblázková pláž se nachází ve velké zátoce, která je ohraničena skálou z obou stran. Kvůli mělké hladině je tato pláž oblíbená hlavně rodinami s dětmi.

Plaka Beach, Naxos

Plaka je známá pro svůj bílý písek a akvamarínově zabarvenému moři. Plaka je také využívána jako nuda pláž. Pláž nabízí kromě své obrovské plochy a plochých kamenů také unikátní západy i východy slunce.

Red Beach, Santorini

Je nejznámější, krásná pláž, která se nachází jen pár kroků od starobylého Akrotiri. Unikátní krajina červené a černé sopečné horniny je opravdu fascinující. Příznivci šnorchlování si Red Beach zamilují.

Myrtos Beach, Kefalonia

Myrtos si získala celosvětovou oblibu, navíc získala i vítězné ocenění za čistotu a přírodní krásy. Myrtos Beach má půlkruhový tvar a je obklopena bílými skalnatými útesy s bujnou vegetací na vrcholu. Pláž je tvořena malými, bílými oblázky u křišťálově čistého moře. I zde můžete obdivovat překrásné západy slunce.

Populární kombinace letůSouvisející články

Tagy

Kategorie