Výhody registrace u Flymeto
  1. Dostaneme vás bezpečně zpátky domů.
  2. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti cestování.
  3. Garance nejlevnějšího nákupu.
 1.5 milionů hotelů do 10s
 Pohodlné hledání
 Sdílejte nabídky s přáteli
 Tvořte svoje itineráře
 500 milionů letů do 10s
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

(ZTH)

10 nejkrásnějších pláží v Řecku

Řecko je turisty oblíbené především díky bohaté historii a nádherným plážím. Vydejte se toto léto do Řecka individuálně, s partnerem nebo klidně s celou rodinou.

Sarakiniko, Milos

Tato pláž je nejhezčí pláží v Milos, nachází se podél pobřežní silnice, jeho impozantní krajina je nezapomenutelná - skaliska sklánějící se nad mořem s velkými i malými jeskyněmi, hebký bílý písek na pláži nádherně kontrastuje s tyrkysovým mořem. Sarakiniko je jednoznačně kouzelné místo k odpočinku.

Elafonisi, Crete

Nádherné, křišťálově čisté moře u Elafonisi dělá z tohoto místa jedinečné a úchvatné místečko k relaxaci. Přírodní pláž je tvořena čistě bílým pískem a přírodními ostrůvky. Extrémně mělké vody a pozvolné sestupy do vody jsou ideálním místem pro rodiny s malými dětmi.

Perissa Beach, Santorini

Hlavním turistickým lákadlem na pláži Perissa je obrovská skála s názvem Mesa Vuono, návštěvníci jsou okouzleni především nádherným výhledem na skály. Tato oblast je zastavěna kavárnami, bary, apod. Čeká zde na vás moderní komfort, o kterém jistě sníte.

Tato pláž je známá také jako Shipwreck Cove a je nejznámější pláží na ostrově Zakynthos. Troska lodě Cove je oblíbeným lákadlem návštěvníků této pláže. Tady si užijete koupání v tyrkysově modrém moři, obrovské vertikální útesy tvořené bílými kameny obklopují pláž a vytváří tak nádherné místo k procházkám i skvělému odpočinku.

Platis Gialos, Mykonos

Jedna z nejpopulárnějších pláží v Mykonos je Platis Gialos. V létě je pláž přeplněna turisty, avšak není divu, zlatavý písek a tyrkysově čistá voda dělají z tohoto místa skutečný ráj pro trávení letní dovolené. Svezte se taxi-člunem na jižní pobřeží, kde panuje rušný noční život a bujaré party.

Matala, Crete

Pro milovníky řecké mytologie je tato pláž přímo stvořená, zde si příjde na své každý. Pláž je navíc od poloviny pokryta tamaryšky. Nabízí také spousty jeskyní i míst, odkud jsou krásné vyhlídky na moře.

Voutumi, Antipaxos

Krásná, oblázková pláž se nachází ve velké zátoce, která je ohraničena skálou z obou stran. Kvůli mělké hladině je tato pláž oblíbená hlavně rodinami s dětmi.

Plaka Beach, Naxos

Plaka je známá pro svůj bílý písek a akvamarínově zabarvenému moři. Plaka je také využívána jako nuda pláž. Pláž nabízí kromě své obrovské plochy a plochých kamenů také unikátní západy i východy slunce.

Red Beach, Santorini

Je nejznámější, krásná pláž, která se nachází jen pár kroků od starobylého Akrotiri. Unikátní krajina červené a černé sopečné horniny je opravdu fascinující. Příznivci šnorchlování si Red Beach zamilují.

Myrtos Beach, Kefalonia

Myrtos si získala celosvětovou oblibu, navíc získala i vítězné ocenění za čistotu a přírodní krásy. Myrtos Beach má půlkruhový tvar a je obklopena bílými skalnatými útesy s bujnou vegetací na vrcholu. Pláž je tvořena malými, bílými oblázky u křišťálově čistého moře. I zde můžete obdivovat překrásné západy slunce.

Populární kombinace letůSouvisející články

Tagy

Kategorie